noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

بروزرسانی ساعت Galaxy Watch و Gear Sport

نویسنده: sammobile.com ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۴:۱۳ ب.ظ مشاهده: ۱۶۴ بار
بروزرسانی ساعت Galaxy Watch و Gear Sport

بروزرسانی ساعت Galaxy Watch و Gear S3

سامسونگ بروزرسانی ساعت Galaxy Watch و the Gear Sport منتشر کرد. سامسونگ در اوایل سال جاری، رابط کاربری جدید را با Galaxy Watch Active معرفی کرد. حالا این رابط کاربری برای دستگاه های ذکر شده به وسیله ی به روزرسانی در دسترس است. 
به روزرسانی نرم افزار، تنها به رابط کاربری محدود نمی شود. چند ویژگی جدید به دستگاه افزوده می گردد. چند تم جدید که در Galaxy Watch Active استفاده می شود هم به ساعت ها اضافه می شود. 

آپدیت ساعت گیر اس 3 سامسونگ

به روزرسانی نرم افزار رهگیری وضعیت خواب و فعالیت های ورزشی را بهبود بخشیده است. شنا در فضای باز نیز به گزینه ها اضافه شده است. علاوه بر قابلیت جمع بندی فعالیت های روزانه، هشدار ضربان قلب بالا هم با هدف دستیابی به جزئیات اضافه شده است. فهرست تغییرات نشان می دهد که ساعت های هوشمند می توانند هر ورزشی را سریع تر رهگیری کنند. 
منوی تنظیمات به روزرسانی شده و کاربران می توانند با ضربه زدن بر روی صفحه ی ساعت آن را بیدار کنند. تنظیمات جدیدی برای مدیریت برنامه های پس زمینه وجود دارد. وضعیت خواب می تواند خاموش و روشن شود. به روزرسانی نرم افزار، بهبود عملکرد باتری را تضمین می کند و ساعت هوشمند شما با یک مرتبه شارژ مدت بیشتری کار می کند. 

 
این که سامسونگ به روزرسانی را برای Gear S3 منتشر کرده خوشایند است. چرا که زیاد جدید نیست. حالا دارندگان آن می توانند قابلیت های آخرین مدل ها را در دسترس داشته باشند.  سامسونگ در حال انتشار به روزرسانی رابط کاربری برای Galaxy Watch, Gear S3  و the Gear Sport با ورژن های R800XXU1CSE1, R760XXU2ESE3  و R600XXU1CSE2 و به صورت مستقیم می باشد. کمی زمان می برد تا این به روزرسانی برای همه فعال شود. 

galaxy-watch-gear-s3-gear-sport-1

 بروزرسانی ساعت Galaxy Watch

    نظر خودتان را ارسال کنید