noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

آخرین بروزرسانی ساعت گلکسی واچ پیگیری وضعیت شنا را بهبود بخشیده

نویسنده: sammobile ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۱ ب.ظ مشاهده: ۳۵۴ بار
آخرین بروزرسانی ساعت گلکسی واچ پیگیری وضعیت شنا را بهبود بخشیده

بروزرسانی ساعت گلکسی واچ

آخرین بروزرسانی ساعت گلکسی واچ عملکرد کلی این ساعت را بهبود می بخشد. یک به روزرسانی مشابه برای  Gear S3 نیز منتشر شده است. همانطور که میدانید، Galaxy Watch جانشین Gear S3 است. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10
به روزرسانی نرم افزاری جدید برای هر دو سایز 42 میلی متری و 46 میلی متری منتشر می شود. انتشار این به روزرسانی از آمریکا شروع شده و به زودی به تمامی بازارها اشاعه می یابد.
سامسونگ در حال انتشار ورژن R810XXU1CSG4  برای Galaxy Watch است. فهرست آخرین تغییرات نشان می دهد سیستم به طور کلی بهبود پیدا می کند. همچنین با این به روزرسانی مشکل زنگ هشدار که به صورت خودکار با تلفن همگام می شود، حل شده است. این مشکل در Gear S3  با به روزرسانی قبلی حل شده بود. این مشکل از به روزرسانی اندروید تلفن به اندروید Pie ناشی شده بود. اگر مصرف کننده می خواست ساعتش در زمان خاصی تنها ویبره بزند اما تنظیمات تلفن زنگ و ویبره بود، ساعت هم زنگ می زد. به روزرسانی مذکور از روی دادن مجدد این اتفاق جلوگیری می کند. 
Galaxy Watch قابلیت ردگیری ورزش شنا را نیز دارد. به روزرسانی جدید، قابلیت ردگیری شنا را تقویت کرده است. برای بررسی موجود شدن به روزرسانی، برنامه ی Galaxy Wearable را باز کنید، به About watch بروید و Update watch software را انتخاب کنید و بر روی Update now ضربه بزنید. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید