noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

بروزرسانی ساعت هوشمند Watch Active 2 حاشیه لمسی آن را تنظیم می کند

نویسنده: sammobile ۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۶ ق.ظ مشاهده: ۳۴۱ بار
بروزرسانی ساعت هوشمند Watch Active 2 حاشیه لمسی آن را تنظیم می کند

برای Galaxy Watch Active 2 یک به روزرسانی نرم افزاری منتشر شد که تغییر مهمی که بروزرسانی ساعت هوشمند Watch Active 2 ایجاد کرده است: بعد از دریافت به روزرسانی، حاشیه ی لمسی به صورت خودکار فعال می شود. در گزارش های قبلی عنوان شده بود که حاشیه ی لمسی این ساعت در حالت پیش فرض غیر فعال است و کاربر باید به اپلیکیشن Wearable مراجعه کند تا آن را فعال نماید. کسانی که حاشیه ی لمسی را فعال نکرده اند، بعد از دریافت به روزرسانی متوجه خواهند شد که حاشیه ی لمسی به صورت خودکار فعال می شود. 

بروزرسانی ساعت هوشمند Watch Active 2

 
علت این که سامسونگ چرا از ابتدا این ویژگی را فعال نکرده است، مشخص نیست؛ اما این کمپانی برای اصلاح این نقص دست به کار شده است. این به روزرسانی ، با شماره ورژن R820XXU1BSI9 ، GPS را هم بهبود بخشیده و میزان شارژ باتری را دقیق تر کرده است. یک به روزرسانی مشابه برای مدل 40 میلی متری در نظر گرفته شده است. 
اگر می خواهید از وجود بروزرسانی برای ساعت مطمئن شوید، برنامه ی  ساعت هوشمند Watch Active 2 را در تلفن همراه همگام سازی شده باز کنید، About Watch را انتخاب کنید. سپس وارد Update watch software شوید و بر روی Update now ضربه بزنید. اگر به صورت دستی هم بررسی نکنید، اعلان بروزرسانی برای شما ظاهر می شود. 
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10

نظر خودتان را ارسال کنید