noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

بروزرسانی جدید ساعت سامسونگ ویژگی های Galaxy Watch Active 2 را به دیگر ساعت ها اضافه کرد

نویسنده: samsungia ۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۸ ب.ظ مشاهده: ۲۵۳ بار
بروزرسانی جدید ساعت سامسونگ ویژگی های Galaxy Watch Active 2 را به دیگر ساعت ها اضافه کرد

سامسونگ اخیرا در حال انتشار بروزرسانی جدید ساعت سامسونگ بوده که ویژگی های Watch Active 2 را به دیگر ساعت های هوشمند برند سامسونگ یعنی Galaxy Watch و Galaxy Watch Active اضافه می کند. خبری که در این خصوص توجهات بسیاری را به خود جلب نموده ،  اضافه شدن لبه ی چرخان دیجیتال می باشد که با ساعت هوشمند Galaxy Watch Active 2 معرفی شده و جایگزین لبه ی چرخان فیزیکی ای شده که سال ها سامسونگ از آن در ساعت های خودش استفاده می کرد. اکنون می توان در ساعت هوشمند Watch Active  نیز از این لبه ی دیجیتال برای گشتن در رابط کاربری استفاده نمود. 

آپدیت جدید ساعت سامسونگ

اما ساعت هوشمند Galaxy Watch آپدیت جدید ساعت سامسونگ بیکسبی را دریافت کرده که حدود دو ماه پیش برای Watch Active عرضه گردیده بود. با این آپدیت کاربران Galaxy Watch خواهند توانست بدون اینکه در ساعت تنظیماتی را تعیین کنند به انجام ورزش های مختلف پرداخته و پس از اتمام تمرین میزان زمان طی شده و کالری سوزانده شده را مشاهده کنند. علاوه بر این ، این دسته از کاربران امکان کنترل وسایل هوشمند خود را از روی ساعت خود خواهند داشت. به هر دو ساعت هوشمند Galaxy Watch و Galaxy watch Active ویژگی My Style نیز اضافه شده که توسط آن کاربران می توانند از لباسی که پوشیده اند عکس گرفته تا ساعت به صورت خودکار رنگ پس زمینه ی مناسب با لباس پوشیده شده را برگزینند. 
در این بروزرسانی جدید ساعت سامسونگ رنگ پوست های مختلفی به emoticons اضافه شده و ویژگی صفحه ی همیشه روشن واضح تر شده و در حین شارژ ساعت نیز می توان از این ویژگی استفاده نمود. علاوه اینکه تغییر ظاهر آیکون ها به دلخواه ساده تر شده و اپلیکیشن Samsung Health اطلاعات تمرینی را به صورت دقیق تر ثبت کرده و به نمایش در می آورد. دارندگان ساعت Galaxy Watch نیز زمانی که ضربان قلبشان بیش از حد پایین آید با هشدار آن آگاه خواهند شد. سامسونگ گفته انتظار این آپدیت از امروز آغاز شده و تا هفته ی آینده برای تمامی ساعت های ذکر شده قابل دسترس خواهد بود. 
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10

    نظر خودتان را ارسال کنید