noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

بروزرسانی تبلت سامسونگ تب S5e و اضافه شدن Bixby Voice به آن

نویسنده: ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۰۳:۱۹ ب.ظ مشاهده: ۴۹۵ بار
بروزرسانی تبلت سامسونگ تب S5e و اضافه شدن Bixby Voice به آن

بروزرسانی تبلت سامسونگ تب S5e

خبر تازه در مورد تبلت S5e سامسونگ در مورد بیکسبی هم هست ، و نشان داده که بیکسبی هنوز هم وجود دارد. بروزرسانی تبلت سامسونگ تب S5e ، پشتیبانی از Bixby Voice را به آن اضافه کرده است. پس اگر اخیرا تبلت میان رده ی سامسونگ را تهیه کرده اید و نبود پشتیبانی از بیکسبی شما را ناراحت کرده ، خبر خوب این است که با آپدیت کردن نرم افزار آن می توانید از دستیار هوشمند بیکسبی استفاده کنید. 
 
این امکان را خواهید داشت تا با نگه داشتن دکمه ی پاور از Bixby Voice استفاده کنید. البته این ویژگی به صورت خودکار فعال نشده و باید به از منوی Quick Settings به قسمت Power Key رفته و گزینه ی Bixby را فعال کنید. اگر در این فکر هستید که با فعال کردن این ویژگی چگونه می توانید تبلت خود را ریستارت یا خاموش کنید ، نگران نباشید زیرا سامسونگ چاره ای برای آن نیز اندیشیده. سامسونگ در منوی اعلان ها و پاور یک گزینه قرار داده که می توانید با فشردن دکمه ی پاور و سپس زدن بر روی آن تبلت خود را خاموشی کنید. اینکه چرا سامسونگ این کار را کرده مشخص نیست ، شاید چون تبلت S5e همراه با بیکسبی کارایی بیشتری پیدا می کند ، شاید هم چون بیکسبی تنها هوش مصنوعی سامسونگ بوده به این تبلت اضافه شده است.
 
البته این امکان را خواهید داشت تا با گفتن Hi Bixby توجه آن را به خود جلب کنید ، هرچند بیکسبی به خودی خود کند است و این ویژگی اصلی آن بوده و به همین دلیل بسیاری ترجیح می دهند از دستیار هوشمند استفاده نکرده و اگر علاقه به دستیار هوشمند دارند ، از دستیار گوگل استفاده کنند. اگر مدل LTE این تبلت را تهیه کرده اید خبر خوب این است که مانند بسیاری از گوشی و محصولات سال 2019 که مجهز به سیستم عامل اندروید Pie یا 9 هستند ویژگی Call and Message Continuity به تبلت شما اضافه خواهد شد. سامسونگ اعلام کرده که Galaxy Note 9 نیز این ویژگی را به زودی دریافت خواهد کرد. 
 
این ویژگی موجب شده تا زمانی که سیم کارتی را در Tab S5e گذاشته باشید و در زمانی که با آن تماس گرفته شده باشد به آن دسترسی نداشته باشید ، بتوانید با دیگر دستگاه های مجهز به ویژگی Call and Message Continuity به تماس های ورودی به عنوان مثال با گوشی خود پاسخ دهید. البته مساله ی مهم این است که در هر دو دستگاه با یک حساب سامسونگ یا Samsung Account وارد شده باشید. 
 
بروزرسانی تبلت سامسونگ تب S5e اکنون با کد نام T72*XXU1ASG3 در کشور های کره جنوبی و انگلستان منتشر شه و در هفته یا هفته های آینده به آسیای مرکزی و خاورمیانه می رسد. این آپدیت شامل بسته ی امنیتی تازه ی June 2019 نیز می باشد. اگر می خواهید از در دسترس بوده این آپدیت اطمینان حاصل کنید به Settings رفته و از منوی Software Update گزینه ی Download and Install را انتخاب کنید. 
 
پاك كردن تاريخچه گوگل در گوشی

نظر خودتان را ارسال کنید