noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

بروزرسانی اندروید Galaxy J4 Plus و Galaxy J6 Plus

نویسنده: sammobile.com ۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۵:۲۴ ب.ظ مشاهده: ۹۱۱ بار
بروزرسانی اندروید Galaxy J4 Plus و Galaxy J6 Plus

بروزرسانی اندروید Galaxy J4 Plus

بروزرسانی اندروید Galaxy J4 Plus : سامسونگ به آخر خط آپدیت اندروید Pie نزدیک می شود. این کمپانی دو مدل ارزان قیمت J4+ و J6+ را هم به فهرست دستگاه های گلکسی که به اندروید Pie  آپدیت می شوند، اضافه نموده است. گلکسی J4+ در ویتنام، تایلند و اوکراین این آپدیت را دریافت می کنند. گلکسی J6+ نیز در کشورهای آلمان، عراق و هند به روزرسانی می شود. 
اندروید Pie به لطف One UI جدید سامسونگ که همه ی اطلاعات مهم را در وسط صفحه قرار می دهد  و دسترسی را آسان کرده، چهره و احساس جدیدی را به تلفن های هوشمند سامسونگ بخشیده است. همچنین در One UI تعداد زیادی قابلیت و تعداد کمی ارتقا اضافه شده است. کدهای امنیتی آوریل 2019  برای هر دو دستگاه موجود است. 
galaxy-j4-plus-galaxy-j6-plus-1
بروزرسانی اندروید Galaxy J4 Plus

نکته ی قابل توجه اینست که کمتر پیش می آید که  سامسونگ یک به روزرسانی بزرگ را در روزهای اول در چندین بازار ارائه دهد؛ اما اگر این اتفاق تبدیل به یک هنجار شود بسیار خوشحال کننده است.   از آنجایی که عملکرد سامسونگ برای آپدیت نرم افزار بهتر شده، جای تعجب ندارد اگر شاهد این اتفاق در آینده ی نزدیک باشیم. 
دانلود بروزرسانی اندروید Galaxy J4 Plus و Galaxy J6 Plus به صورت مستقیم و یا به صورت غیر مستقیم
دارندگان گلکسی J4+ و J6+ در کشورهایی که پیشتر گفته شد، می بایست تنظیمات تلفن را باز کنند، وارد Software Update  شوند، سپس Download updates manually را انتخاب کنند تا آپدیت اندروید Pie را به صورت مستقیم دریافت کنند. این آپدیت به صورت مرحله به مرحله منتشر می شود؛ پس اگر آپدیت برای شما در دسترس نبود نگران نباشید و بعداً دوباره چک کنید. سام موبایل برای کسانی صبر و تحمل ندارند، نرم افزار Pie را در پایگاه داده هایش قرار داده است. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید