noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

بروزرسانی اندروید پای برای تبلت سامسونگ S3 و S8 Active

نویسنده: sammobile.com ۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵ ق.ظ مشاهده: ۱۶۹ بار
بروزرسانی اندروید پای برای تبلت سامسونگ S3 و S8 Active

بروزرسانی اندروید پای برای تبلت سامسونگ S3 و S8 Active

سامسونگ بروزرسانی اندروید پای را برای تعدادی از گوشی هایش منتشر کرده، اما به علت وفور دستگاه هایش احتمالاً انتشار این به روزرسانی تا مدت ها ادامه خواهد داشت. در حالی که بیشتر لیست انتظار را گوشی های میان رده و پایین رده تشکیل می دهند، نام تبلت سامسونگ S3 و S8 Active که زمانی پرچم دار محسوب می شوند، نیز در آن لیست به چشم می خورد. 

خرید تبلت سامسونگ Tab S3 در ایران
قیمت تبلت Galaxy Tab S3 کاهش یافت !

گویا سامسونگ به زودی بروزرسانی اندروید پای را برای تبلت سامسونگ S3 و S8 Active  فعال خواهد کرد. ورژن های مختلف این دو دستگاه مجوز وای فای را برای اندروید Pie دریافت کرده اند و این نشان از آن دارد که به زودی به روزرسانی می شوند. ورژن های آمریکایی S8 Active با شماره مدل های SM-G892U  و SM-G892A و ورژن های متنوع Tab S3 با شماره مدل های SM-T820, SM-T825, SM-T825C, SM-T825X, SM-T825Y و SM-T827 روز گذشته مجوز وای فای را دریافت کردند. هرچند قانونی در این مورد وجود ندارد، اما معمولاً یک تا دو ماه بعد از دریافت این مجوز، به روزرسانی در دسترس قرار می گیرد. 
Galaxy S8 Active ورژن مستحکمی از پرچم دار سال 2018 است که در بازار بین الملل به فروش رسید. در حالی که Galaxy S8 , S8+ در ماه فوریه به روزرسانی Pie را دریافت کرده اند، S8 Active همچنان در لیست انتظار است. در مورد تبلت ها هم، سامسونگ به روزرسانی اندروید را از Tab S4 شروع کرد و راه را برای Tab S3 هموار ساخت. 
اندروید Pie  یک به روزرسانی عمده است که تغییرات و بهبودهای زیادی به همراه می آورد. بارزترین تغییر، آوردن رابط کاربری جدید کمپانی به نام One می باشد که شامل وضعیت شب سراسری، رابط کاربری جدید برای دوربین و ویژگی های دیگری است. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید