noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

برنامه Shazam با قابلیت pop up و فقط برای اندروید بروزرسانی شد

نویسنده: phonearena ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰ ب.ظ مشاهده: ۱۶۱ بار
برنامه Shazam با قابلیت pop up و فقط برای اندروید بروزرسانی شد

برنامه Shazam با قابلیت pop up

اپل تایید کرده است که برنامه Shazam به روزرسانی می شود، اما این بار کاربران اندروید از ویژگی ها و قابلیت های جدید بهره مند می شوند. قابلیت Pop up که اخیراً به ورژن اندروید برنامه Shazam اضافه شده است، به کاربران این اجازه را می دهد که بدون نیاز به بستن سایر برنامه ها، اطلاعات موزیک در حال پخش را دریافت کنند. 
برای بهره مند شدن از قابلیت جدید، شما باید یک دکمه ی سیال بر روی صفحه نمایش داشته باشید. بعد از آن که این دکمه فعال شد، یک اعلانیه ی جدید در کرکره ی اعلان ها قرار می گیرد، که هرگاه لازم باشد به وسیله ی دکمه ی سیال می توانید از آن استفاده کنید. هرگاه بخواهید اطلاعات موسیقی در حال پخش را به دست بیاورید، کافی است بر روی دکمه ی سیال ضربه بزنید. 
می توانید با کشیدن آن دکمه به سمت پایین صفحه، آن و اعلان مربوط آن را حذف نمایید. اگر می خواهید تنها اعلان را حذف کنید، می بایست این کار را از منوی تنظیمات برنامه و در قسمت notification انجام دهید و این گزینه را در حالت خاموش قرار دهید. 
قابلیت جدید Pop Up در آخرین ورژن برنامه Shazam برای اندروید در دسترس قرار گرفته است. می توانید این به روزرسانی را از گوگل پلی استور دریافت کنید.
 
تشخیص رم میکرو اس دی اصل و تقلبی سامسونگ

    نظر خودتان را ارسال کنید