noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

برنامه Samsung Video Library با قابلیت پخش فوری آپدیت شد

نویسنده: sammobile.com ۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۳:۳۱ ب.ظ مشاهده: ۱۷۵ بار
برنامه Samsung Video Library با قابلیت پخش فوری آپدیت شد

برنامه Samsung Video Library با قابلیت پخش فوری

یکی دیگر از برنامه های تحت مالکیت سامسونگ که با رابط کاربری One  به روزرسانی می شود، برنامه Samsung Video Library می باشد، برنامه ای که حتی برخی از کاربران سامسونگ از وجود آن بی خبرند اما بسیار کاربردی است. در حالی که برنامه ی گالری ویدیوهای ذخیره شده در تلفن همراه را در فولدرهای مختلف تقسیم می کند، برنامه Samsung Video Library برای دسترسی آسان تر همگی را در یک آدرس قرار می دهد. علاوه بر چهره ی متفاوت، این برنامه با قابلیت پشتیبانی از اندروید Pie به روزرسانی شده که گستره ی دستگاه های سازگار خیلی بیشتر می شود. 

گلکسی واچ  و تصاویر عملکرد رابط کاربری One UI

طراحی مجدد Video Library برای رابط کاربری One آنقدرها هم با ورژن قبلی تفاوت ندارد، اما دارای تم تیره  است که با وضعیت شب همخوانی دارد. سامسونگ در این زمینه وسواس به خرج نمی دهد؛ برخی برنامه ها را با تم تیره ارائه و برخی دیگر را به همان حالت سابق حفظ کرده است. احتمالاً این کمپانی تم تیره را برای برنامه های ساده تر ارائه می کند، اما این ناهماهنگی با فلسفه ی رابط کاربری One در تناقض است.

updated-with-instant-player-1

همچنین قابلیت جدیدی به نام پخش فوری به برنامه اضافه شده است. به کمک این قابلیت، با رد شدن از روی هر ویدئو، آن ویدیو پخش می شود و شانس بررسی اجمالی و سریع را به کاربر می دهد. این قابلیت تنها بر روی دستگاه هایی که دارای اندروید Pie هستند، اجرا می شود و در صورتی که کاربر با آن موافق نباشد، می تواند غیر فعالش کند. 
چگونگی حذف رابط کاربری سامسونگ

می توانید ورژن جدید Video Library  را از پلی استور و گلکسی استور دریافت نمایید. 

نظر خودتان را ارسال کنید