noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

برنامه Samsung Health و اضافه شدن امکانات جدید به این برنامه‌

نویسنده: sammobile.com ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۵:۱۴ ب.ظ مشاهده: ۳۴۲ بار
برنامه Samsung Health و اضافه شدن امکانات جدید به این برنامه‌

برنامه Samsung Health

شرکت سامسونگ با یک همکاری جدید ، در حال گسترش قابلیت‌های برنامه‌ی سلامتی خود است. این شرکت با Calm وارد همکاری شده تا ویژگی‌هایی همانند راهنمای مدیتیشن، خواب و سایر ویژگی‌های سلامتی دیگر را به برنامه Samsung Health خود اضافه نماید.
برنامه‌ی Calm یک اَپ راهنمای مدیتیشن و آرامش محبوب است که بیش از 40 میلیون بار در میان پلت فرم‌های مختلف نصب شده است. این برنامه صدها برنامه‌ریزی مدیتیشن ارائه می‌دهد که به هدف کاهش اضطراب، مدیریت استرس، بهبود تمرکز و غیره طراحی شده‌اند. در این برنامه برای هر کسی، از افراد مبتدی گرفته تا پیشرفته، جلسات خاصی وجود دارد. این سرویس از مدل پرداخت درون‌برنامه‌ای بهره می‌گیرد و بر روی هر دو پلت فرم اندروید و iOS بازخوردهای مثبتی دریافت نموده است.
این همکاری و ادغام به کاربران سامسونگ اجازه می‌دهد که به سادگی، تنها با کلیک بر روی آیکون Mindfulness در برنامه Samsung Health به بسیاری از ویژگی‌های برنامه‌ی Calm دسترسی داشته باشند. کلیک بر روی این آیکون برای نخستین بار کاربر را به صفحه‌ی ورود راهنمایی کرده تا بتواند به حساب کاربری خود وارد شود یا حسابی جدید بسازد. پس از آن کاربر می‌تواند به محتواهای برنامه‌ی Calm بر روی Samsung Health دسترسی داشته باشد. این ادغام همچنین به کاربران ساعت‌های هوشمند Galaxy Watch Active اجازه می‌دهد که جلسات مدیتیشن خود را از طریق این ساعت کنترل نمایند.
این ویژگی‌های تازه امروز برای نخستین بار در ده کشور عرضه خواهند شد: استرالیا، هنگ کنگ، هند، نیوزیلند، فیلیپین، سنگاپور، آفریقای جنوبی، امریکا، انگلستان و ایرلند. ویژگی‌های مذکور تنها بر روی دستگاه‌هایی قابل اجرا خواهند بود که از سیستم عامل Android Pie برخوردارند. سامسونگ همچنین به پشتیبانی ساعت‌های هوشمند Galaxy Watch Active نیز اشاره کرده؛ اما هیچ جزئیاتی درباره‌ی پشتیبانی سایر ساعت‌های هوشمند خود از این ویژگی‌ها، منتشر نکرده است.
یکی از مدیران تیم سرویس سلامت سامسونگ گفته است: «همکاری ما با Calm تمرین تمرکز را برای کاربران برنامه Samsung Health راحت‌تر از همیشه خواهد کرد تا بتوانند برای دست‌یابی به سلامتی کلی بهتری تلاش نمایند».
 

    نظر خودتان را ارسال کنید