noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

برنامه Pay Cash سامسونگ معرفی شد : کارت بانکی مجازی سامسونگ

نویسنده: sammobile ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۰ ب.ظ مشاهده: ۲۵۹ بار
برنامه Pay Cash سامسونگ معرفی شد : کارت بانکی مجازی سامسونگ

سامسونگ برنامه Pay Cash سامسونگ را به عنوان یک کیف پول مجازی برای پرداخت هزینه ی سرویس های این کمپانی معرفی کرد. با استفاده از Pay Cash، دارندگان تلفن های همراه گلکسی، می توانند همانطور که در کیف پولشان پول می گذارند،  در Samsung Pay پول نگه دارند و در مواقع لزوم هم به صورت آفلاین و هم به صورت آنلاین در استورها از آن استفاده کنند. این برنامه مثل کارت های بانکی واقعی عمل می کند.

برنامه سامسونگ Pay Cash


برنامه سامسونگ Pay Cash هر جایی که Samsung Pay و مستر کارت پشتیبانی شود، کار می کند. غول فناوری کره اعتقاد دارد این کار باعث می شود کاربران بودجه ی خود را مدیریت کنند و به راحتی  Samsung Pay Cash را شارژ کنند و برای خرید از آن استفاده کنند؛ به جای این که دائماً از کارت بانکی استفاده کنند. کیف پول های مجازی پدیده ی جدیدی نیستند، اما کیف پول مجازی سامسونگ به آن علت که می تواند در NFC و پایانه های پرداخت مگنتی قدیمی نیز استفاده شود، خاص است.
هر کسی از Pay Cash برای پرداخت هایش استفاده کند، این کمپانی 5 دلار اعتبار به او هدیه می دهد. سامسونگ سقف پول قابل ذخیره و قابل مصرف را بالا خواهد برد اما در مورد جزییات حرفی نزده است. به نظر می رسد این سرویس فعلا محدود به آمریکاست. سرویس Money Transfer سامسونگ هم فعلا در انحصار آمریکاست. 
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10

    نظر خودتان را ارسال کنید