noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

برنامه My BP Lab 2 پایش ضربان قلب را به Watch Active 2 آورده

نویسنده: sammobile.com ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۱ ق.ظ مشاهده: ۷۱۱ بار
برنامه My BP Lab 2 پایش ضربان قلب را به Watch Active 2 آورده

Sage Bionetworks برنامه My BP Lab 2 را به روزرسانی کرده است و از  Watch Active 2 پشتیبانی می کند. این برنامه امکان سنجش ضربان قلب را در این ساعت فراهم می کند. باید برای کالیبره کردن این قابلیت از یک دستگاه فشار خون استفاده کرد. برای اطمینان از دقت آن، توسعه دهنده ی برنامه پیشنهاد می کند که از یک دستگاه فشار خون مورد تایید FDA  استفاده کنید.

اپلیکیشن My BP Lab 2

اپلیکیشن My BP Lab 2 از حسگر ضربان قلب درون ساعت برای گرفتن فشار خون استفاده می کند. این برنامه با سایر دستگاه های سامسونگ که حسگر ضربان قلب دارد، همخوانی دارد. جدیدترین به روزرسانی برنامه گزینه ی پایش وضعیت خواب را نیز دارد. 
این برنامه بر روی گلکسی استور و پلی استور گوگل قابل دسترسی است. کاربران می توانند داده های به دست آمده را با My BP Lab به اشتراک بگذارند تا در مطالعه بر روی استرس استفاده شود. این برنامه دارای ویدیوهای کوتاهی در مورد مدیریت استرس است و بازی هایی برای انعطاف شناختی، حافظه و توجه دارد. 
Galaxy Watch Active 2 دو ویژگی سلامتی مثل ECG و تشخیص سقوط را نیز خواهد داشت. این قابلیت ها در سه ماهه ی اول 2020 فعال خواهند شد. سخت افزار لازم درون ساعت وجود دارد و تنها تاییدیه ی FDA نیاز است. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10


 

    نظر خودتان را ارسال کنید