noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

برنامه Inboxit و به اشتراک گذاری متن در Gmail در کوتاه ترین زمان

نویسنده: androidheadlines.com ۱۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰ ق.ظ مشاهده: ۷۱ بار
برنامه Inboxit و به اشتراک گذاری متن در Gmail در کوتاه ترین زمان

برنامه Inboxit و به اشتراک گذاری متن در Gmail در کوتاه ترین زمان 

برنامه Inboxit برنامه ای جدید و جالب است که به تازگی در Google Play Store منتشر گردیده است. این برنامه ی جدید امکان ذخیره نمودن اطلاعات را در Inbox ایمیل در کسری از ثانیه فراهم میسازد. اگر گیج شده اید ، مشکلی نیست ، زیرا در اینجا به طور کامل در مورد این برنامه توضیح داده خواهد شد. اگر تعدادی بالا عکس ، صفحات وب و یا هر چیز دیگری را برای کار یا هدفی دیگر در طول روز ذخیره مینمایید ، این برنامه اطلاعات را به صورت مستقیم در ایمیل ذخیره مینماید. تنها کافیست گزینه ی به اشتراک گذاری این برنامه را در مرورگر خود انتخاب نمایید تا اطلاعات در ایمیل شما ذخیره شوند. این برنامه برای کسانی که میزان بالایی از اطلاعات را ذخیره مینمایند و نیز برای کار از ایمیل استفاده میکنند بسیار مناسب میباشد. این برنامه اطلاعات مورد توجه شما را به صورت ایمیل و با نام برنامه Inboxit برای شما فرستاده و امکان ندارد که شما از وجود آن ها مطلع نگردید. 
این برنامه ویژگی های دیگری را نیز دارد اما برای استفاده از آن ها باید آن را خریداری نمایید و قیمت تعیین شده ی آن 1 دلار می باشد. جهت استفاده از این برنامه باید پس از نصب آدرس های ایمیل خود را به آن داده تا اطلاعات در آن بدون اشغال نمودن فضای ذخیره سازی ثبت گردند. ظاهر داخلی این برنامه بسیاری ساده و مینیمال میباشد اما شما زمان زیادی را در آن صرف نخواهید نمود. باید به این مساله اشاره نماییم که در هر ذخیره سازی میتوانید از سقف 25 مگابایت تعیین شده در هر ذخیره سازی استفاده نمایید. پس اگر می خواهید یک ویدئو را ذخیره کنید ، نباید بیش از 25 مگابایت باشد. 
برنامه Inboxit در Google Store تا به حال 500 مرتبه دانلود شده و بازخورد ها نسبت به آن بسیار مثبت بوده اند و حجم آن تنها 4.6 مگابایت بوده و در مقابل این فضای کم ، امکاناتی بالا را در اختیار شما قرار خواهد داد. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید