noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

برنامه Google Duo و ویژگی جدید برای تماس ویدیویی در نور کم

نویسنده: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۹ ب.ظ مشاهده: ۲۹۸ بار
برنامه Google Duo و ویژگی جدید برای تماس ویدیویی در نور کم

برنامه Google Duo و ویژگی جدید برای تماس ویدیویی در نور کم

برنامه Google Duo در آخرین به روزرسانی، به قابلیتی مجهز شده که برای نور کم طراحی شده است. این قابلیت امکان تنظیم نور تصویر و روشن نشان دادن چهره را در تماس ویدیویی فراهم می سازد. حالت نور کم به افراد کمک می کند حتی در تاریکی با یکدیگر رو به رو شوند و صحبت کنند. در شرایطی که تلفن همراه نور کمی را تشخیص می دهد، فریم تماس ویدیویی روشن است و چهره ی افراد مشخص می باشد. این قابلیت برای iOS و اندروید از اول هفته ی جاری در دسترس قرار گرفته است. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10


گیف برنامه Google Duo
همان طور که در گیف های بالا می بینید، برنامه Google Duo دکمه ای را برای نور کم در نظر گرفته است که در حین تماس می توان آن را فعال کرد. بعد از برقراری تماس ویدیویی می توانید این قابلیت را با یک حرکت فعال کنید. گوگل توضیح نداده که کارکرد این ویژگی به چه شکل است اما اظهار کرده که Google Duo بر اساس دستگاه و محیط شرایط را تعدیل می کند. علاوه بر این به نظر می رسد Duo از روشن کردن صفحه نمایش برای وضوح تصویر استفاده نمی کند. 
گوگل مدعی شد این ویژگی را به خاطر بازخوردی که از کاربران دریافت کرده، فراهم کرده است. گوگل گفت:«در خیلی جاها، استفاده از الکتریسته هزینه بر است و مردم نمی توانند با یکدیگر رو به رو شوند.  در خیلی از جاها دائماً برق می رود و مردم شب را در تاریکی سپری می کنند، درست زمانی که بیشترین تماس های ویدیویی برقرار می شود. گاهی مشکل برق وجود ندارد اما خیلی از مردم می خواهند برای شب به خیر گفتن به عزیزانشان در تاریکی تماس ویدیویی داشته باشند. گاهی هم هنگامی که رد تاریکی بیرون از خانه هستند می خواهند چیزی را با دوستانشان به اشتراک بگذارند.»
 

    نظر خودتان را ارسال کنید