noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

برنامه GOG Galaxy 2 سایر پلتفرم های کامپیوتر را شکست می دهد

نویسنده: thenextweb ۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۹ ق.ظ مشاهده: ۳۸۲ بار
برنامه GOG Galaxy 2 سایر پلتفرم های کامپیوتر را شکست می دهد

برنامه GOG Galaxy 2 سایر پلتفرم های کامپیوتر را شکست می دهد

GOG یکی از پلتفرم های بازی، یک لانچر جدید برای قرار دادن تمام بازی ها در یک جا خلق کرده است. تجربه ی استفاده از آن بی نظیر است. Store Wars 2019 مثل آتش زیر خاکستر است و هر لحظه ممکن است جنگ در مورد پلتفرم های بازی شدت بگیرد. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10


Store Wars یک عارضه ی جانبی آزاردهنده دارد. داشتن چندین لانچر برای بازی می تواند خسته کننده باشد و این مسئله به ضرر مصرف کننده است. شاید این مسئله در ابعاد بزرگ اصلا به چشم نیاید اما افراد زیادی هستند که دوست دارند زودتر از یک سیستم یکپارچه و جامع برخوردار شوند. 
گاهی گم کردن رد خود در بازی و از دست در رفتن امتیازها ناراحت کننده است. گاهی متوجه میشوید که از یک بازی سه نسخه دارید. گاهی با داشتن دسترسی رایگان به یک بازی دوباره آن بازی را می خرید. 
برنامه GOG Galaxy 2 در ماه می عرضه شد و اجازه می دهد همه ی بازی ها را یک جا جمع کنید و بازی ها را آن طور که می خواهید طبقه بندی کنید. وصل شدن به این پلتفرم بسیار آسان است. گروه GOG با پلتفرم های دیگر مثل  Steam، Origin، Epic Store و PlayStation Network ادغام می شود. شما باید اطلاعات خود را وارد کنید اما تنها در عرض چند ثانیه مجموعه ی بازی ها ادغام می شوند. 
ابر داده های هر بازی به سرعت پر می شوند. می توانید بازی ها را در برنامه GOG Galaxy 2 آن طور که خودتان دوست دارید مرتب کنید و به آن ها امتیاز بدهید. البته این سیستم هنوز نواقصی دارد؛ برای مثال , Uplay بازی های خودش را در پلتفرم های دیگر مثل  Steam شناسایی می کند و بازی های  Ubisoft دو بار در فهرست قرار می گیرند. البته این امکان را دارید که بازی های تکرار شده را حذف کنید. اگر پلتفرم مد نظر شما در فهرست وجود ندارد می توانید آن را به صورت دستی وارد کنید. خلاصه اگر به سازماندهی دیجیتالی احتیاج دارید و می خواهید مجموعه ی بازی هایتان را به صورت یکجا ببینید Galaxy این کار را برای شما انجام می دهد. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید