noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

برنامه CalliScan سامسونگ ، دست نوشته را به متن تایپ شده تبدیل می کند

نویسنده: برنامه ی CalliScan سامسونگ ۱۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰ ب.ظ مشاهده: ۱۲۸۹ بار
برنامه CalliScan سامسونگ ، دست نوشته را به متن تایپ شده تبدیل می کند

برنامه CalliScan سامسونگ ، دست نوشته را به متن تایپ شده تبدیل می کند

سامسونگ برنامه ی جدیدی به نام برنامه CalliScan سامسونگ در استور سامسونگ قرار داده است. این برنامه یادداشت های دست نوشته را به متن تایپ شده تبدیل می کند؛ این قابلیت در  Bixby Vision وجود داشت. علت این که سامسونگ برنامه ی جداگانه ای برای این قابلیت تهیه کرده است، نامعلوم می باشد؛ چرا که سامسونگ همیشه در تلاش است تا خریداران را به استفاده از دستیار دیجیتالی اش  Bixby ترغیب کند. 
یکی از دلایل احتمالی می تواند این باشد که Bixby Vision در خیلی از دستگاه های گلکسی فعال نیست و سامسونگ این برنامه را برای به دست آوردن دل دارندگان این دستگاه ها عرضه کرده است. شاید هم این برنامه نتیجه ی یک کار گروهی است که با Bixby هم پوشی دارد. به هر حال اگر Bixby Vision را بر روی دستگاه خود دارید، لازم نیست  CalliScan را نصب کنید. 
برنامه CalliScan سامسونگ ، بسیار ساده طراحی شده و دارای میانبر گالری، دسترسی دوربین و دکمه ی روشن کردن فلش دوربین می باشد. برای استفاده از آن کافی است با آن عکس بگیرید و یا عکسی که از قبل در گالری ذخیره داشته اید را به متن تایپ شده تبدیل، سپس ویرایش و اشتراک گذاری کنید. توجه داشته باشید این برنامه تنها از زبان انگلیسی پشتیبانی می کند، در حالی که  Bixby Vision از زبان های بیشتری را پوشش می دهد. 
 
برنامه  ی CalliScan بر روی گلکسی استور قرار گرفته و قابل دریافت است. هنگامی که این برنامه را در استور سرچ می کنید، متوجه می شوید که در قسمت  More وجود دارد. 
چطور سرعت گوشی را بالا ببریم
نحوه تشخیص شارژر اصلی سامسونگ

نظر خودتان را ارسال کنید