noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

برنامه Adobe Premiere Rush برای گوشی های سامسونگ ارائه شد

نویسنده: sammobile.com ۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۱:۳۱ ب.ظ مشاهده: ۲۴۷ بار
برنامه Adobe Premiere Rush برای گوشی های سامسونگ ارائه شد

برنامه Adobe Premiere Rush برای گوشی های سامسونگ

برنامه Adobe Premiere Rush : شرکت Adobe به تازگی امکان استفاده از برنامه ی ویرایش ویدیو را برای گوشی های اندرویدی فراهم ساخته. علاوه اینکه ، شرکت Adobe نسخه ای از این برنامه را به صورت اختصاصی برای استفاده در گوشی های سامسونگ طراحی و ارائه نموده ، برنامه ای که سامسونگ در مورد آن در روز رونمایی از Galaxy S10 توضیحاتی داد. شرکت Adobe این برنامه را در ابتدا تنها برای استفاده در iOS طراحی کرده بود ، برنامه ای که به کاربران این امکان را می داد به راحتی ویدیوهای تهیه شده را ویرایش کنند.  از امروز کاربران گوشی های اعلام شده ی سامسونگ می توانند برنامه Adobe Premiere Rush را توسط Galaxy Store دانلود و استفاده کنند. البته سامسونگ مدل خاصی را اعلام نکرده و تنها گفته که مخصوص گوشیهای هوشمند گلکسی می باشد.
برنامه ی Premiere Rush بسیار کارآمد بوده زیرا ویژگی های خود را از برنامه ی Premiere Pro شرکت Adobe به ارث برده. از ویژگی های قرار داده در این برنامه می توان به قابلیت ویرایش گرافیک ، شفاف سازی صدا توسط هوش مصنوعی ، Motion Graphics و قابلیت میکس صدا اشاره نمود. ویژگی های بسیاری در این برنامه قرار داده شده تا بتوان ویدیوها را توسط آنها ویرایش کرده و مستقیما در فضای مجازی به اشتراک گذاشت. تمامی ویدیوها و ویرایش های ایجاد شده در این برنامه ذخیره شده تا در هر زمانی بتوان به آنها دسترسی پیدا کرد. 
سامسونگ گفته که برنامه Adobe Premiere Rush مملو از ویژگی های مختلف بوده دارای یک بخش کامل برای ایجاد در ویدیوها می باشد. سامسونگ در ادامه گفته که سرعت عملکرد این برنامه در ویرایش و بهبود ویدیوها در Galaxy S10 بیش از 70 درصد سریعتر از دیگر گوشی های هوشمند می باشد. علاوه بر این ، برنامه ی Premiere Rush دارای پشتیبانی از Samsung Dex بوده تا کاربران بتوانند با سهولت بیشتر در محیطی بزرگتر به ویرایش ویدیوها بپردازند. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید