noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

برنامه های مخصوص گلکسی فولد سامسونگ

نویسنده: ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۳:۳۵ ب.ظ مشاهده: ۲۳۶ بار
برنامه های مخصوص گلکسی فولد سامسونگ

برنامه های مخصوص گلکسی فولد سامسونگ

حالا که زمان به فروش رساندن گلکسی فولد رسیده است، سامسونگ در مورد برنامه های مخصوص گلکسی فولد سامسونگ صحبت می کند که برای استفاده ی بهینه از این گوشی خاص توسعه داده شده اند. گلکسی فولد دارای صفحه نمایش تاشو ست و برنامه ها باید قابلیت انتقال از صفحه نمایش خارجی به داخلی را داشته باشند. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10
به این قابلیت App Continuity گفته می شود. سامسونگ با شرکا و گروه های توسعه دهنده ی برنامه های اندرویدی کار می کند تا تجربه ی بی نظیری از کار با این گوشی تاشو به طرفدارانش هدیه کند. از ؟آنجایی که سیستم عامل این دستگاه اندروید است، هر برنامه ای را از App Continuity و یا Multi-active Window پشتیبانی نمی کند هم اجرا می کند. Multi-active Window امکان باز بودن سه برنامه را به صورت هم زمان بر روی صفحه فراهم می کند. 
سامسونگ یک UX کاملاً جدید برای گلکسی فولد توسعه داده است. این UX هم به خوبی با گوگل کار می کند و هم با یک دستگاه تاشو سازگار است. سامسونگ و گوگل لابراتوارهایی را در شهرهای مختلف سراسر دنیا برپا می کنند تا شرکا و توسعه دهنده ها بتوانند اپلیکیشن های خود را برای گلکسی فولد توسعه دهند. 
گوگل در اندروید 10 تغییراتی ایجاد کرده که شامل تغییر سایز، شروع مجدد چند باره و چند تصویری می شود. برنامه های اندرویدی پراستفاده هم اکنون برای استفاده در دستگاه های تاشو مثل گلکسی فولد به روزرسانی شده اند. تعداد این برنامه ها حدوداً 100 عدد می باشد که شامل اسپاتیفای، توییتر، VSCO، فیسبوک، آمازون پرایم ویدیو، iHeartMedia و غیره می شود. 
این برنامه های مخصوص گلکسی فولد سامسونگ از طریق گوگل پلی استور و گلکسی استور قابل دسترسی هستند. سامسونگ در حال حاضر گلکسی فولد را در کره ی جنوبی عرضه کرده است. این تلفن همراه از هجدهم سپتامبر وارد بازار اروپا می شود. از پایان ماه جاری این دستگاه در اختیار خریداران آمریکایی قرار خواهد گرفت. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید