noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

برنامه های جدید اندروید 2019

نویسنده: androidpit.com ۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۴:۵۸ ب.ظ مشاهده: ۳۱۱ بار
برنامه های جدید اندروید 2019

برنامه های جدید اندروید 2019
1- Bubble Selector
این بازی یک قاعده‌ی ساده دارد: شما چند دایره‌ی رنگی بر روی صفحه خواهید دید و باید بر روی آن دایره‌ای که رنگش با بقیه متفاوت است کلیک کنید. باید تا آنجا که می‌توانید سریع باشید چون پاسخ‌های غلط باعث می‌شود که زمان از دست بدهید و در نهایت بازی را ببازید. در عمل بازی آنگونه که به نظر می‌رسد اصلا آسان نیست و هرچند بازی در مراحل اولیه بسیار راحت می‌باشد؛ اما با بالاتر رفتن مراحل به شدت سخت و چالش برانگیز می‌گردد.

5-great-new-apps-1

برنامه های جدید اندروید 2019 2- Japanisms
این برنامه فیلترهای هوشمندی به عکس‌های شما اضافه می‌کند تا شمایلی مانند هنر مدرن ژاپن به آنها ببخشد؛ توسعه‌دهنده‌ی این برنامه به هنرمندانی مثل هوکوسای و هیروشیگه اشاره کرده است. چندین نوع فیلتر در دسترس می‌باشد؛ اما این به سلیقه‌ی شما بستگی دارد که از کدامیک از این فیلترها استفاده کنید.

5-great-new-apps-2
برنامه های جدید اندروید 2019

 3- SenSense
این برنامه یک مفهوم کاملا جدید است. قبل از هر چیز نمی‌توانید آن را به تنهایی بازی کنید و حتما باید سه نفر باشید که بدین معنی‌ست که باید از 2 نفر از دوستانتان نیز کمک بگیرید. سپس باید آماده شوید و بازی روا به صورت آنلاین آغاز کنید. تصاویر و راهنماهایی بر روی صفحه نشان داده خواهند شد و بازیکنان باید با یکدیگر ارتباط بگیرند تا راه حل را پیدا کنند. مشکل اما این است که یکی از بازیکنان کَر، دیگری کور و سومی لال می‌باشد و بدتر اینکه زمان بازی نیز محدود بوده و باید در زمان داده شده تمام سعی خود را بکنید که با وجود آن محدودیت‌ها با دوستان خود ارتباط بگیرید تا راه حل را پیدا کنید. این پیچیدگی‌های خاص و جنبه‌ی چند نفره بودن، آن را بدل به برنامه‌ای بسیار سرگرم کننده و بازی‌ای جذاب می‌سازد که می‌توانید با خانواده و دوستان خود از آن لذت ببرید.
5-great-new-apps-3
 
برنامه های جدید اندروید 2019

    نظر خودتان را ارسال کنید