noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

برنامه خرید Samsung Mall برای همیشه بسته شد

نویسنده: sammobile.com ۱۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۴ ب.ظ مشاهده: ۳۳۱ بار
برنامه خرید  Samsung Mall برای همیشه بسته شد

برنامه خرید  Samsung Mall

سامسونگ یک سال و نیم بعد از عرضه ی برنامه خرید  Samsung Mall ، از ادامه ی راه انصراف داد. این کمپانی کره ای از ماه می شروع به اطلاع رساننی کرد و اظهار نمود این برنامه از تاریخ سی ام ژوئن در دسترس نخواهد بود. کاربرانی که بعد از این تاریخ، برنامه ی  Samsung Mall را باز کردند با یک پیام مواجه شدند که در آن نوشته شده بود این سرویس دیگر کار نمی کند و باید برنامه را حذف کنند. 
سامسونگ دلیل ادامه ندادن این برنامه را عنوان نکرده اما احتمال دارد عدم علاقه ی مردم به استفاده از آن منجر به این تصمیم شده باشد. قبل از سقوط، این برنامه 5 میلیون بار دانلود شده بود. البته قسمتی از این دانلودها مربوط به از پیش نصب شدن برنامه در برخی از دستگاه های سامسونگ بود. این کمپانی برنامه را به صورت کامل از گوگل پلی استور حذف کرد. 
 
غول فناوری کره ای، برنامه خرید  Samsung Mall را با گوشی Galaxy On7 Prime در سال 2018 عرضه کرد. این برنامه مبتنی بر هوش مصنوعی بود و برای کشور هند طراحی شده بود. برنامه ی Samsung Mall به کاربر اجازه می داد تا از یک محصول عکس بگیرد و یا از عکس های موجود استفاده کند و بر روی سایت های خرید آنلاین پیدا کند، قیمت ها را مقایسه کند و از طریق همان برنامه کالای مورد نظر را خریداری کند. 
با آن که این برنامه از ایده ی بسیار خوبی نشات گرفته بود، از سمت مخاطبین مورد استقبال قرار نگرفت. از نظر مصرف کنندگان خرید از سایت های آمازون، TATA CliQ، Shopclues، Jabong و غیره، به علت سهولت و قیمت، معقول تر از خرید از  Samsung Mall به نظر می رسد. 
 
چطور سرعت گوشی را بالا ببریم
نحوه تشخیص شارژر اصلی سامسونگ

نظر خودتان را ارسال کنید