noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

برنامه اسکن سه بعدی گوشی Note 10 Plus هم اکنون در گلکسی استور

نویسنده: sammobile.com ۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۱ ب.ظ مشاهده: ۳۲۲ بار
برنامه اسکن سه بعدی گوشی Note 10 Plus هم اکنون در گلکسی استور

برنامه اسکن سه بعدی گوشی Note 10 Plus هم اکنون در گلکسی استور

سامسونگ برنامه ی جدیدی را با نام  3D Scanner بر روی گلکسی استور قرار داده است. برنامه ی  3D Scanner از لنز ToF دوربین اصلی استفاده می کند تا اشیای دنیای واقعی را اسکن کند و مدل های سه بعدی از روی آن ها بسازد. Galaxy S10 5G و Galaxy A80 هم دارای لنز ToF هستند و از نظر فنی می توانند این برنامه را پشتیبانی کنند. اما دارندگان نوت 10 استاندارد از آنجایی که دستگاهشان فاقد لنز ToF می باشد، نمی توانند از این قابلیت بهره مند شوند. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10


برای ساختن مدل های سه بعدی، لازم است شی مورد نظر از همه ی جهات اسکن شود. سپس می توان این مدل های سه بعدی را به گیف تبدیل کرد یا به عکس ها و ویدیوها اضافه کرد و با دیگران به اشتراک گذاشت. سامسونگ پیشنهاد می کند از اشیایی با ابعاد 20 تا 80 سانتی متر مکعب استفاده کنید. هنگام اسکن کردن توجه داشته باشید که هیچ چیزی در اطراف شی اصلی وجود نداشته باشد. 

برنامه اسکن سه بعدی گوشی Note 10 Plus

اگر دارای   Note 10+ ،  Galaxy A80 و  Galaxy S10 5 هستید میتوانید برنامه اسکن سه بعدی گوشی Note 10 Plus را از گلکسی استور دریافت و نصب کنید. بعد از نصب میانبر آن در منوی برنامه ها ظاهر می شود. از طریق  Bixby Vision هم می توانید به 3D Scanner دسترسی پیدا کنید. برنامه ی دوربین را باز کنید، بر روی Bixby Vision ضربه بزنید، سپس به پنل برنامه ها بروید. 
اگر این برنامه در گلکسی استور برای گوشی شما قابل دسترس نبود، می توانید فایل APK را از این لینک دانلود کنید.

برنامه اسکن سه بعدی گوشی Note 10 Plus
 

    نظر خودتان را ارسال کنید