noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

بررسی گلکسی فولد و درخواست سامسونگ از iFixit برای خاتمه دادن به آن

نویسنده: phonearena.com ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۲:۵۵ ب.ظ مشاهده: ۴۰۱ بار
بررسی گلکسی فولد و درخواست سامسونگ از iFixit برای خاتمه دادن به آن

بررسی گلکسی فولد

همچنان این امید وجود دارد که مشکل گلکسی فولد تنها با هشدارهای بیشتر حل شود و این تلفن همراه خاص در یک ماه آینده صادر شود. عرضه ی نهایی احتمالاً تا ژوئن به تعویق می افتد که این باعث می شود سامسونگ از هواوی در عرضه ی تلفن همراه تاشو Mate X عقب بیفتد.

خرید Galaxy Fold و اطلاعیه ی مهم سامسونگ
سامسونگ از منتقدین iFixit درخواست کرد تا مطالب ویران کننده ای که در مورد گلکسی فولد منتشر کرده اند، بردارند و از نقد نامنصفانه ی این گوشی دست بکشند. سامسونگ متعهد شده تا قبل از برطرف کردن نواقص این گوشی به بازار عرضه نشود. علاوه بر این گوشی های فولد که منتقدین iFixit از آن ها برای تست و انتقاد استفاده کرده اند ورژن اصلی نبوده اند؛ منتقدین تصمیم گرفتند تا آزمایش ورژن اصلی از انتشار نقد و بررسی های خود خودداری کنند. هرچند در حال حاضر ما با این تصور که صفحه نمایش گلکسی فولد یک تکه پلاستیک بدرد نخور است به جای این که یک شیشه ی شفاف و با کیفیت باشد. 
ifixit گفت:«ما دستگاه های گلکسی فولد را از یک شریک معتمد گرفتیم و حالا سامسونگ از طریق همان شریک از ما خواسته تا مطالب تخریب کننده برداریم. ما تحت هیچ فشاری برای حذف تجزیه تحلیل های خود نیستیم اما برای احترام به شریکمان تصمیم گرفتیم نقدهای خود را برداریم تا زمانی که ورژن اصلی گلکسی فولد را تهیه کنیم.»
سامسونگ اخیراً یک بیانیه ی رسمی منتشر کرده و ادعا کرده که زمان عرضه ی فولد را تا اطمینان کامل از صحت و سلامت این گوشی به تعویق خواهند انداخت. این کمپانی بدون اشاره به مسئله ی کندن لایه ی رویی صفحه نمایش توسط منتقدین، موارد زیادی را مطرح کرده است. یکی دیگر از مسائلی که در نقدهای اولیه مشاهده می شد، فشاری بود که به بالا و پایین لولا وارد می شد. 
سامسونگ همچنان مستقیماً به اشکالاتی اشاره می کند که از طراحی گوشی ناشی می شود و محتویات داخل دستگاه بر عملکرد صفحه نمایش تاثیر منفی می گذارد. سامسونگ قصد دارد تمام گوشی های توزیع شده را جمع آوری کند، لایه روی صفحه نمایش را مورد بازنگری قرار دهد تا کسی فکر نکند لایه ی رویی اضافه است و باید کنده شود. همچنین این کمپانی قصد اضافه کرد هشدارهایی را به گوشی دارد که مشتریا بدانند این صفحه نمایش با تمام صفحه نمایش های قبلی تفاوت دارد.

گلکسی فولد 2 متفاوت با گلکسی فولد

به علاوه سامسونگ ایمیلی به مشتریانی که این گوشی را پیش خرید کرده اند فرستاده است. در این ایمیل ذکر شده که گوشی احتیاج به بررسی ها و آزمایشات بیشتر دارد و باید اتصالات آن پرداخت شود. در ایمیل حاضر تاریخ عرضه از هفته های آتی به دو هفته ی آینده تغییر پیدا کرده است. این بدان معنی است که در دو هفته ی آینده تاریخ عرضه ی این گوشی در آمریکا مشخص می شود و تا قبل از تمام شدن فصل بهار این گوشی قفسه های فروشگاه ها را اشغال خواهد کرد.
 

نظر خودتان را ارسال کنید