noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

بررسی عملکرد هندزفری AKG سامسونگ

نویسنده: soundguys ۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۵ ق.ظ مشاهده: ۳۲۲ بار
بررسی عملکرد هندزفری AKG سامسونگ

شرکت ها به طور معمول از هندزفری های معمولی و نسبتا بی کیفیت در کنار گوشی ها استفاده می کنند و این تا حدی است که بود و نبود آنها برای کاربران فرقی ندارد و به هر صورت بسیاری ترجیح میدهند تا هندزفری هایی متفاوتی را برای لذت بردن از موسیقی و یا مکالمه تهیه کنند. اما هندزفری AKG سامسونگ که همراه با Galaxy S10 ارائه می گردد بسیار متفاوت بوده و از کیفیت صدای بسیار بالایی برخوردار می باشد ؛ به راحتی و بدون ایجاد ناراحتی در داخل گوش قرار می گیرند و بی تردید یکی از بهترین هندزفری های سیمی هستند که می توان برای گوش دادن به موسیقی و مکالمه از آن  استفاده نمود. شاید AKG سامسونگ ، کیفیت یک هندزفری حرفه ای را نداشته باشند اما زمانی که متوجه رایگان بودن آن می شوید با خود می گویید که چه چیز رایگانی می تواند از این بهتر باشد؟ 
 

هندزفری سامسونگ AKG

این هندزفری AKG سامسونگ در داخل جعبه ی پرچمدارانی چون Galaxy S10 ، Galaxy S10 Plus و Galaxy S10e قرار گرفته و اگر یکی از این گوشی ها را تهیه کرده اید باید بدانید که این هندزفری های موجود در جعبه گوشی ها می توانند با کیفیت بالای خود،  شما را غافلگیر کنند. البته استفاده از این هندزفری ها توسط تمامی گوشی های دارای جک 3.5 میلیمتری امکان پذیر است اما اینکه بتوانید آنها را به صورت جداگانه تهیه نمایید تقریبا غیر ممکن است ، زیرا سامسونگ آنها را به صورت جداگانه نمی فروشد. 
 
با اینکه هندزفری AKG سامسونگ قرار گرفته در جعبه ی Galaxy S10 برای کامل کردن جعبه در کنار گوشی قرار داده شده اما از کیفیتی بالا برخوردار بوده و ساخت کلی آن بسیار مناسب است تا جایی که ممکن است فکر کنید هندزفری اشتباهی در کنار گوشیتان قرار گرفته. در وسط کابل جایی که دو سیم گوشی ها به یکدیگر میرسند از پارچه استفاده شده تا مانع از پیچ خوردگی سیم شود و بر روی کابل گوشی ها از ماده ای سیلیکونی استفاده شده تا خصوصیت صیقلی داشته و اصطکاک موجب پارگی آنها نشود. برعکس هندزفری های Pixel USB که طرحی متفاوتی داشته ، هندزفری های AKG طراحی استاندارد خود را حفظ کرده و با بالشتک های زاویه دار که به راحتی در گوش قرار می گیرند ارائه شده. کابل منتهی شده به گوشی های این هندزفری حالت دار بوده تا با تغییر زاویه ی سر در گوش تکان نخورده و موجب خارج شدن گوشی ها از داخل گوشی شما نشوند. 
 
بر روی کابل سمت راستی یک بخش کنترل قرار گرفته که متشکل از یک میکروفون و دکمه های کنترل صدا بوده و علاوه بر این می توانید توسط آن از دستیار هوشمند قرار داده شده در Galaxy S10 استفاده نمایید. زمانی که ما از این هندزفری AKG سامسونگ برای تماس ها استفاده کردیم ، صدا توسط میکروفون قرار گرفته در آن به صورت کاملا واضح و شفاف به مخاطب رسیده و هیچ مشکلی نداشته. شما این امکان را خواهید داشت تا بالشتک های سر هندزفری را عوض کرده و کاری کنید که به صورت کامل در گوشتان قرار گیرند. این موجب شده تا کیفیت صدایی مناسب به گوش شما برسد. علاوه اینکه قرار گرفتن کامل این هندزفری ها در داخل گوش مانع از شنیده شدن صدای فضای محیط شده و با ایجاد خلا صدا را به صورت کاملا شفاف منتشر می کند. 
 
بسیاری از هندزفری هایی که در داخل گوش قرار می گیرند زمانی که صدا کم باشد آن را به صورت بم به گوش رسانده و کم شدن صدا به معنای پایین آمدن شفافیت خواهد بود اما سامسونگ با قرار دادن درایورهای پویا این مشکل را برطرف کرده و زمانی که صدا در کمترین حالت باشد مشکلی در تشخیص جملات نخواهید داشت.        

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10
 

نظر خودتان را ارسال کنید