noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

بررسی تخصصی یخچال فریزر دوقلو سامسونگ

نویسنده: ۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۹ ب.ظ مشاهده: ۳۴۴ بار
بررسی تخصصی یخچال فریزر دوقلو سامسونگ

یخچال فریزر دوقلو سامسونگ مجموعه ای مناسب از ویژگی های کاربردی برای نگهداری از مواد غذایی می باشد. بدنه ی آن از جنس  استیل تراش خورده ی ضد زنگ بوده و به طوری طراحی شده تا زیبایی منزل شما را حفظ کرده و به راحتی زندگی شما بیفزاید. یکی از ویژگی های مثبت که در دیگر یخچال فریزرهای رقیب سامسونگ دیده نمی شود ، قیمت مناسب آن است. مدل RS25J500DSR یکی از بهترین یخچال فریزر دوقلو سامسونگ بوده که می توانید تهیه کنید. 

 
بررسی تخصصی یخچال فریزر دوقلو سامسونگ
 

یخچال فریزر دوقلو مدل RS25J500DSR سامسونگ

مجموع فضای ذخیره سازی یخچال فریزر دوقلو سامسونگ 24.5 فوت مربع بوده که 15.7 فوت مربع آن در قسمت یخچال نگهداری از مواد غذایی تازه بوده و 8.8 فوت مربع آن مخصوص نگهداری از غذای یخ زده ی فریزری می باشد. این میزان فضا برای نگهداری از مواد غذایی در حد متوسط بوده و این امکان را فراهم ساخته تا بتوانید از تمامی مواد غذایی مورد نیاز خانواده ی خود در آن نگهداری کرده و برنامه ی غذایی متنوعی داشته باشید. در هر قسمت از این یخچال از درب ها گرفته تا طبقات داخل از چهار قسمت تشکیل شده که برخی از آنها نسبت به فضا و ارتفاع مورد نیاز قابل تغییر می باشند. 

یخچال فریزر دوقلو سامسونگ
 
یخچال فریزر دوقلو سامسونگ مجهز به چهار درب بزرگ بوده که روی آن طبقاتی قرار داده شده که می توان ظروف بزرگ را هم در آنها جای داد. علاوه اینکه یک کشوی مخصوص برای غذاهای روزانه تعبیه شده تا بتوانید موادی که مصرف زیادی داشته را در آن قرار داده و همیشه به راحتی در دسترسی داشته باشید. طبقات روی درب ها به طوری طراحی شده تا بتوان ظروف بلندی که در طبقات اصلی جای نمی گیرند را در آنها قرار دهید. نگران وزن ظروف هم نباشید زیرا طبقات درب ها بسیار محکم بوده و تحمل وزن بیش از 10 کیلوگرم را دارند. 
 
در قسمت فریزر هم چهار طبقه ی اصلی قرار گرفته و درب این قسمت مجهز سه طبقه ی قابل تغییر جایگاه بوده که می توان نسبت به چیزی که قرار است در آنجا باشد ارتفاعش را تغییر داد. این طبقات در داخل و روی درب طوری قرار گرفته اند تا بتوانید با نظم مواد غذایی مختلف را دسته بندی کرده و نگهداری کنید. حتی برای اینکه سهولت بیشتری در دسته بندی داشته باشید یک کشو در زیر طبقات قرار گرفته که برای دادن نظم بیشتر به چینش مواد غذایی کارایی فوق العاده ای خواهد داشت. 
 
بررسی یخچال فریزر دوقلو سامسونگ
 
یخچال فریزر دوقلو مدل RS25J500DSR سامسونگ مجهز به ویژگی های کوییک کول و کوییک فریز بوده تا بتوانید به سرعت دما را پایین آورده و از مواد غذایی محافظت کنید. این ویژگی ها زمانی استفاده دارند که موادی را بیرون آورده اید و برای درست کردن غذا استفاده کرده اید. پس از استفاده آنها را به فریزر بازگردانده و از کوییک فریز استفاده کنید تا به سرعت یخ زده و فاسد نشوند. نگران بستنی ها هم نباشید زیرا با این ویژگی ها به سرعت سفت شده و قابل استفاده خواهند بود. استفاده از این ویژگی ها توسط قسمت کنترلی که بر روی درب  در کنار مخزن آب و یخ قرار گرفته امکان پذیر خواهد بود. در مرکز کنترل یک دکمه ویژه ی قفل کودک قرار گرفته و یک زنگ هشدار که باز ماندن درب را اعلام میکند. می توان یخچال فریزر سامسونگ را در رنگ های سفید و مشکی تهیه نمود.  

نظر خودتان را ارسال کنید