noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

بررسی تخصصی گوشی گلکسی فولد

نویسنده: gsmarena.com ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۹ ب.ظ مشاهده: ۵۷۸ بار
بررسی تخصصی گوشی گلکسی فولد

در اینجا تجربیات به اشتراک گذاشته از وب سایت GSAMARENA ، در خصوص بررسی تخصصی گوشی گلکسی فولد آورده شده است ، در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در رابطه با این گوشی تاشو کسب نمایید:

در ابتدا به بررسی عکاسی آن پرداخته شده است.

samsung-galaxy-fold-01
بررسی تخصصی گوشی گلکسی فولد

هنگامی که جعبه را باز می کنید اولین چیزی که مشاهده می نمایید، صفحه نمایش 4:3 OLED در حالت تا نشده است. در واقع آن یک تبلت 7.3 اینچی است که به لطف سامسونگ حالا می توانید به راحتی در جیب خود بگذارید. وقتی برای اولین بار آن را تا می کنید و صدای بامب را می شنوید، به سرعت حالت "اوون ویلسون" به خود می گیرید و می گویید "واو".

samsung-galaxy-fold-02
بررسی تخصصی گوشی گلکسی فولد

وقتی تصویر گلکسی فولد را در زاویه ای خاص می بینید، انحنای زیبای آن را از دست می دهید. اما این انحنا همیشه وجود دارد. نور کمرنگ و طبیعی بر روی صفحه، انحنا را نشان می دهد و در برخی موارد حتی تفاوت رنگ نیمه ی چپ با نیمه ی راست مشهود است. 

samsung-galaxy-fold-03
بررسی تخصصی گوشی گلکسی فولد

بحثی که در تیم آن ها مطرح شد این بود که صفحه ی نمایش تا شده برای چه استفاده ای مناسب است. صفحه گوشی در حالت تا شده  4.6 اینچی و مورب است و نسبت 21:9 دارد و دارای لبه های خمیده ی همگراست. استفاده ی اصلی این حالت برای صحبت کردن می باشد؛ چرا که گلکسی فولد یک گوشی است که در درونش اسپیکر وجود ندارد و شما باید به هنگام صحبت کردن آن را تا کنید. حتی اگر شما بخواهید صفحه 4:3 تا نشده را کنار گوشتان بگیرید، پیغامی بر روی صفحه ظاهر می شود که یا گوشی را ببندید یا از اسپیکر استفاده کنید.

samsung-galaxy-fold-04
بررسی تخصصی گوشی گلکسی فولد

برای سایر استفاده ها، حالت بسته و باز گوشی کاربرد یکسانی دارند. نظرات کاربران می تواند در این موارد متفاوت باشد.  اما به هر حال این گوشی یک تکه ی خاص از فناوری است که ظرافت و لبه های خمیده صفحه نمایش آن همواره مورد مثبتی است که همه بر روی آن توافق نظر دارند. 
نکته ی نگران کننده کنترل صفحه در حالت باز است. مطمئنا شما می توانید صفحه را از راست به چپ و برعکس بکشید و همه ی پروسه های جاری را ببینید، اما اگر بخواهید صفحه را از وسط بکشید تا به خانه برگردید، انحنای گوشی مانع می شود. بهتر است همیشه نرم افزارها را به صورت معمول با سه دکمه کنترل کنید. 

samsung-galaxy-fold-05

تعداد زیادی دوربین در این گوشی وجود دارد؛ یکی بر روی کاور برای مکالمات ویدیویی، دو دوربین در درون گوشی برای گرفتن سلفی و سه دوربین در پشت گوشی برای گرفتن عکس هایی با کیفیت بی نظیر. مشخصاتی که برای دوربین های پشتی نوشته شده، احتمالا همان چیزی است که شما از دوربین تلفن همراه انتظار دارید: شوتر معمولی به همراه تله فتو و لنز اولترا واید. 

samsung-galaxy-fold-06

با در نظر گرفتن تمام جوانب، گوشی سامسونگ فولد یکی از تاثیرگذارترین گوشی ها در این اواخر است. 
تیم ما نیز بسیار هیجان زده شده است و بسیار کنجکاو هستیم تا ببینیم تا نظر دیگران در مورد این نقد و بررسی چیست. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید