noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

بدست آوردن اسکین بازی Fortnite Glow به صورت کاملا رایگان

نویسنده: ۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۱:۴۵ ب.ظ مشاهده: ۱۸۲۶ بار
بدست آوردن اسکین بازی Fortnite Glow به صورت کاملا رایگان

شرکت سامسونگ از زمانی که با شرکت Epic Games همکاری خود را آغاز کرده تا به امروز چندین اسکین مخصوص را برای کاربران گوشی های گلکسی ارائه کرده و روز به روز به تعداد آنها در حال افزایش است. در ابتدای هفته گفته شده بود که اسکین بازی Fortnite Glow و Levitate در تاریخ 27 سپتامبر در دسترس خواهند بود و کاربران می توانند با دستگاه های پشتیبانی گلکسی آن را به صورت رایگان دریافت کنند. 

 

دریافت اسکین بازی Fortnite Glow

شرکت سامسونگ گفته این اسکین و رنگ آن از رنگ کمانی استفاده شده در نوت 10 برداشته شده ، رنگی که به رنگ مورد علاقه ی مشتریان خاص سری Galaxy Note 10 تبدیل شده. برای اینکه بتوانید اسکین بازی Fortnite Glow را دریافت کنید باید روشی متفاوت نسبت به گذشته را دنبال کنید. سامسونگ برای اینکه دیگران نتوانند با دستگاه های تستی قرار گرفته در فروشگاه ها بتوانند این اسکین را تهیه کنند روش را تغییر داده ، روشی که سال گذشته افراد سودجو برای بدست آوردن اسکین Galaxy استفاده کرده بودند. 
 
ابتدا نیاز دارید تا فورتنایت را بر روی گوشی هوشمند خود نصب نمایید. برای دانلود بازی می توانید از Galaxy Store یا Galaxy Game Launcher استفاده کرده و به حساب پیشین خود وارد شوید. اگر حسابی را در این باز یندارید باید به وب سایت Epic Games رفته و یک حساب برای خودتان بسازید. 
 
 اسکین بازی Fortnite Glow
 
سپس به قسمت Store بازی بروید و در آنجا می توانید اسکین Fortnite Glow را ببینید که در قسمت فروش محدود قرار داده شده. برای اینکه بتوانید آن را دریافت کنید باید در بازی تعیین کنید که گوشی شما سامسونگ است ، از این رو باید از منوی Settings و قسمت Account سپس Content و Android Store Selection تعیین کنید که چه برندی را استفاده می کنید. پس از پشت سر گذاشتن این مرحله از شما خواسته می شود تا اطلاعات کارت اعتباری خود را بدهید. این قسمت تنها اطلاعات را میگیرد و هزینه ای را از شما کسر نمی کند. پس از انجام این کار گرفتن اسکین فراهم شده و می توانید آن را برای خود گرفته یا به دوستی هدیه دهید. توجه داشته باشید که تنها تا تاریخ 31 دسامبر 2019 امکان دانلود این اسکین را خواهید داشت. 
 
اسکین Fortnite Glow
 
لیست دستگاه هایی که می توانند این اسکین جذاب را دریافت کنند شامل Galaxy Note 10 ، Galaxy Note Plus ، Galaxy Note 10 5G و Galaxy Note 9 ، Galaxy Note 8 ، سری Galaxy S10 گوشی های Galaxy S9 و Galaxy S9 Plus و گوشی های قدیمی تر Galaxy S8 ، Galaxy S7 ، Galaxy S7 Edge ، Galaxy S7 Active و گوشی های میان رده ی Galaxy A9 ، Galaxy A70 ، Galaxy A80 ، Galaxy A90 می شود.اما تبلت های پشتیبانی شده شامل Galaxy Tab S6 ، Galaxy Tab S4 و Galaxy Tab S3 می شود. 
 
اسکین بازی Fortnite Glow
 

    نظر خودتان را ارسال کنید