noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

بازی Witcher 3 بر روی نینتندو

نویسنده: samsungia ۱۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۶ ب.ظ مشاهده: ۱۷۵ بار
بازی Witcher 3 بر روی نینتندو

"اگر کودک در خانه دارید شاید بهتر باشد بازی های Open World یا جهان باز را جلوی آنها بازی نکنید" ، این چیزی است که بسیاری می گویند و وسوسه این دسته بازی ها به قدری است که با تمامی نظرات آنها مقابله می کند و زمانی که می شونید می توانید مدت زمانی بیشتری را با گرالت ریویایی در بازی Witcher 3 با کنسول نینتندو سپری کنید چاره ای نمی بینید جز بازی کردن و سفر به دنیای خیالی و بی نقص این بازی. 
 
امکان اجرای بازی های دنیای باز یکی از اصلی ترین ویژگی هایی بوده که در کنسول نینتندو قرار داده شده و بسیاری آن را به همین دلیل تهیه کرده اند. افراد بسیاری سال های سال را با اجرای بازی های Open world روی این کنسول سپری کرده ، از Fall Out 4 گرفته تا Witcher و دیگر عناوین جذاب که همگی بخشی از زندگی ما را تشکیل داده اند. 
 
توسط کنسول فوق العاده نینتندو می توانید بازی هایی مانند Legend of Zelda : Breath Of The Wild یا Super Mario Odyssey را در تاکسی ، قطار ، هواپیما و هر جای دیگری بازی کنید و لِول آپ کنید. کنسول نینتندو دقیقا چیزیست که همراه با زندگی روزمره ، در کنار کار و مشغله های دیگر این امکان را به شما میدهد تا زمان داشته باشید که سری به دنیای بازی های جذاب بزنید. بازی Witcher 3 از جذاب ترین بازی های نقش آفرینی با جهان باز بوده اما در حین انجام آن محدودیت هایی را هم خواهید داشت. 
 
از اصلی ترین چیزی که بازی جدید Witcher 3 از شما می خواهد زمان است ، زمان زیاد برای سپری کردن در محیط بازی ، چیزی که با مشغله های امروزی کمتر پیدا می شود ، 30 دقیقه مسیر رسیده به محل کار و برگشت آن نمی تواند برای این بازی کافی باشد و شایا تنها برای صحبت کردن با شخصی و کشتن چند غول کتفی باشد اما نه چیزی بیشتر. 
 
شما هر قدر هم که در این بازی وقت صرف کنید نمی توانید پیشرفت زیادی داشته باشید و حتی با گذشت یک هفته این حس به شما دست میدهد که هنوز هیچ کاری نکرده اید و البته بازی هم به طوری بوده تا گذراندن مراحل را سخت کرده تا بیشتر خودتان را درگیر آن کنید. با این حال ؛ داستان جذاب و گرافیک فوق العاده بازی شما را جذب خود خواهند کرد. البته گرافیک آن خیلی پایین تر از نسخه های کامپیوتر و دیگر کنسول های قوی تر است اما زمانی که مشکل زمان را داشته باشید نینتندو تنها چیزی است که به کمکتان می آید و می توانید زمان لازم را برای ادامه بازی پیدا کنید. همین که می توانید این بازی عظیم را روی نینتندو به این کوچکی اجرا کنید شاید بهترین اتفاقی باشد که در اجرای بازی های دنیای باز تجربه کرده باشید.         
 
در حین انجام بازی تازه Witcher 3 روی نینتندو باید صبر و شکیبایی داشته باشید چون روند ادامه داستان اصلی بازی کند بوده و تعداد ماموریت های فرعی بسیار زیاد است و در حین بازی Disney Plus ، gargoyles و The Mandalorian بیشتر زمان شما را خواهند گرفت. باز هم می گوییم این بازی زمان زیادی را اشغال می کند و اگر شخصی هستید که زمان کافی را ندارد انجام بازی هایی مثل Dragonball Fighterz یا NBA 2K19 را به شما پیشنهاد می کنیم و با اینکه هیچ شباهتی با این بازی ندارند اما این اجازه را میدهند تا زمان بیشتری را در دنیای واقعی سپری کنید. اگر هم علاقه به بازی های دنیای باز دارید شاید Breath of The Wild گزینه ای مناسب تر باشد زیرا زمان کمتری را اشغال کرده و مخصوص نینتندو طراحی شده. در این بازی می توانید تصمیم بگیرید به انجام ماموریت های داستانی پرداخته یا معمایی کوچک را حل کنید اما Witcher 3 با توجه به اینکه برای کامپیوتر و کنسول های دیگر طراحی شده از شما می خواهد تا زمانی زیادی را صرف آن کنید و برای کنسول های بازی همراه شاید چندان گزینه مناسبی نباشد. 
 
پس در آخر باید بگویم اگر مشغله دارید یا باید به خانواده خود رسیدگی کنید و به حرفی که دیگران زده اند گوش کنید چون بازی Witcher 3 با دنیای بی اندازه ای که دارد مناسب نینتندو نیست و شاید برای زمانی مناسب باشد که وقت آزاد بیشتری پیدا کردید. 
 
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10

    نظر خودتان را ارسال کنید