noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

بازی Super Mario با سبک بتل رویال ارائه می شود؟

نویسنده: theverge ۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۲ ب.ظ مشاهده: ۱۶۵ بار
بازی Super Mario با سبک بتل رویال ارائه می شود؟

بازی Super Mario با سبک بتل رویال ارائه می شود؟ 

بازی Super Mario : بازی سبک بتل رویال Super Mario ارائه شده که شاید باورش سخت باشد اما توسط همان شرکت تولید کننده ی بازی نوستالژیک یعنی Nintendo ارائه شده و مشابه بازی هایی از جمله Fortnite و PUBG می باشد. 

چطور سرعت گوشی را بالا ببریم
نحوه تشخیص شارژر اصلی سامسونگ
 
بازی Super Mario که اکنون Mario Royale نام دارد بسیار ساده است : 75 نفر که همگی در نقش ماریو بازی می کنند ، سعی خواهند کرد تا پیش از دیگران مرحله ی نوستالژیک Super Mario Bros بازی را به پایان برسانند. البته یک مشکل در حین انجام بازی وجود دارد و آن مشابه بودن کاراکترها در بازی بوده که گاهی موجب شده تا ماریوی خودتارن را گم کنید. 
 
البته نباید این مساله را نادیده گرفت که ارائه ی این بازی با این سبک بسیار هوشمندانه بوده و دیگر بازی نوستالژیک یعنی Tetris 99 هم یک بازی مشابه را به بازار ارائه نموده است.
البته برخی از منابع خبری عنوان کرده اند که این یک بازی آنلاین تحت نظر Nintendo نبوده و به نظر نمی رسد که زمان زیادی در دسترس قرار بگیرد. اگر علاقه به انجام این بازی دارید هم اکنون در لینکی که در پایین قرار گرفته می توانید آن را دانلود نمایید. هر چند اگر این بازی مدت طولانی آنلاین نماند ، می تواند ایده ای تازه را در اختیار طراحان آن و بازی Mario Maker 2 قرار دهد که در هفته ی آینده برای Switch ارائه خواهد شد. 
 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید