noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

مرحله ی اول بازی Super Mario Maker 2 از آرامشی به جهنم

نویسنده: cnet ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۹ ق.ظ مشاهده: ۳۵۵ بار
مرحله ی اول بازی Super Mario Maker 2 از آرامشی به جهنم

مرحله ی اول بازی Super Mario Maker 2 از آرامشی به جهنم

مرحله ی نخست بازی Super Mario Maker 2 به اوج هیجان سادیستیک خود در نینتندو رسید
 
شاید بیشتر کسانی که به بازی محبوب برادران سوپر ماریو علاقمندند ، مرحله ی نخست آن را بخاطر داشته باشند ، مرحله شروع شده از روی لوله ی اول رد می شوی ، قارچ را میخوری و به مسیرت ادامه می دهی ، اما در بازی Super Mario Maker 2 این امکان را دارید تا مرحله را آنطور که می خواهید بسازید و یکی از بازیکنان تصمیم گرفته تا این مرحله را باز طراحی کند. در این مرحله از آسمان زمین آتش باریده و شانس کمی برای رسیدن به انتهای مرحله دارید. 
 
بازیکنی که این مرحله را طراحی کرده YTSunny بوده که ویدیوی این مرحله را در یوتیوب منتشر کرده است. او این مرحله را بازسازی کرده و این بار حلقه های آتش از زمین و آسمان و حتی به صورت چرخان به شما نزدیک شده ، دقیقا مانند مرحله های Bowser Castle اما خب با گرافیکی پایینتر. شما تنها 50 ثانیه زمان دارید تا این مرحله را به پایان برسانید و موسیقی سریع شده ی این مرحله نیز به نوعی به شما می گوید که زمانی محدود برای اتمام مرحله دارید. 
 
 
طراح این مرحله در زیر آن نوشته که از طراحی آن پشیمان نیست ، او گفته این مرحله را طراحی کرده تا به بازیکنان شجاع این امکان را بدهد تا حتی برای یک بار هم که شده آن را امتحان کنند. با انجام این مرحله ممکن است بگویید که گذشتن از موانع غیر ممکن است اما YTSunny با گذر از آن های 2 ثانیه پیش از اتمام وقت نشان داده که با هوش و ذکاوت و کمی شانس می توانید آن را تمام کنید. 
 
اگر حساب 20 دلاری نینتندو را برای کنسول Nintendo Switch تهیه کنید ، این امکان را خواهید داشت که مراحل طراحی شده ی شیگرو میاموتو و تاکاهاشی تزوکا را که سال 1985 طراحی شده اند را بازی کرده و خاطرات کودکی و نوستالژیک خود را زنده کنید. 
 
پاك كردن تاريخچه گوگل در گوشی

    نظر خودتان را ارسال کنید