noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

بازی Roblox با رکورد 100 میلیون بازیکن به صورت ماهانه

نویسنده: ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۳ ق.ظ مشاهده: ۱۰۴۷ بار
بازی Roblox با رکورد 100 میلیون بازیکن به صورت ماهانه

بازی Roblox با رکورد 100 میلیون بازیکن به صورت ماهانه

" اما تغییرات ایجاد شده در Minecraft می تواند به بازپس گیری رتبه ی نخست کمک کند " 

بازی Minecraft مدت هاست که به یکی از پرطرفدار ترین بازی های تا به حال طراحی شده تبدیل شده و کمک بسیاری را از YouTube و ویدیوهایی که بازیکنان در آن آپلود کرده اند دریافت کرده تا با طراحی نوستالژیک و امکان بروز خلاقیت بالایی که دارد ، به یکی از برترین بازی های ممکن تبدیل شود ، اما با تمامی این ویژگی ها نتوانسته با بازی Roblox مقابله کند. 

پاك كردن تاريخچه گوگل در گوشی

بازی Roblox ، یک بازی دیجیتالی که شباهت زیادی به بازی هایی چون Habbo Hotel و Second Life داشته توانسته به موفقیتی بی نظیر دست پیدا کند و ماهانه بیش از 100 میلیون بازیکن و عضو فعال داشته باشد. به همین خاطر این شرکت ، این موفقیت را جشن گرفته و آیتم هایی خاص را به بازیکنان فعال داده که هم اکنون به صورت کاملا رایگان قابل دریافت هستند. 

مدیرعامل این شرکت آقای دیوید بازوکی در این مورد گفته : " بازی Roblox تنها با 100 عضو و چند طراح کار خودش را آغاز کرد و ذهن خلاق این افراد و بازیکنان و پیشنهاد آنها موجب شده تا به یکی از بهترین بازی های دیجیتال در دنیا ، با خلاقیتی بالا و تصوری درست ، طراحی شود. " 

بازی Roblox از سال 2005 فعالیت داشته و با رشدی آرام به کار خود ادامه داده و بزرگترین رقیبش یعنی Minecraft چهار سال پس از آن آغاز به فعالیت کرده ، اما سرعت رشد این بازی در سال های اخیر بسیار بالا رفته و توانسته با ایده های تازه توانسته توجه افراد زیادی را به خود جلب کند. سرعت رشد این بازی به قدری بوده که کانیه وست در یکی از ویدیو کلیپ هایش مانند یک آواتار Roblox لباس پوشیده است.

اگر بخواهیم مقایسه کنیم ، Minecraft حدود 91 میلیون عضو داشته که البته با افزایش تعداد ویدیوهای آپلود شده در یوتیوب تعداد اعضایش رو به افزایش بوده و اضافه شدن ویژگی های تازه مانند Ray Tracing موجب شده تا کسانی که از انجام این بازی خسته شده بودند و حوصله شان سر رفته بود ، بخواهند باری دیگر آن را انجام دهند. طراح این بازی در مصاحبه ای با Polygon گفته : " 9 سال پس از طراحی این بازی ، اکنون کودکانی که به انجام آن پرداخته بودند ، نوجوان شده و یا انسان هایی بالغ شده اند و MInecraft برای آنها نوعی نوستالژی شده ، این بازی نقشی عمیق را در طرز فکر نسل جدید داشته و در فرهنگ زندگی آنها نهادینه شده " 

اما با تمامی این اوصاف و کمک هایی که انجام شده و پشتیبانی مایکروسافت از MInecraft ، بازی Roblox همچنان در صدر بوده و شاید بازی واقعیت افزوده ی Minecraft Earth بتواند در باز پس گیری رتبه ی نخست به این بازی کمک کند. 

 

    نظر خودتان را ارسال کنید