noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

بازی Resident Evil 3 Remake حالت داستانی Evil Resistance خواهد بود

نویسنده: samsungia ۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۳ ق.ظ مشاهده: ۳۱۷ بار
بازی Resident Evil 3 Remake حالت داستانی Evil Resistance خواهد بود

سرانجام پس از مدت ها و داستان های مختلف ، بازی Resident Evil 3 Remake توسط شرکت توسعه دهنده تایید شده است. شرکت Capcom اعلام کرده که می خواهد نسخه ی احیا شده از سری قدیمی تر resident Evil را پیش از تاریخی که اعلام شده بود به بازار ارائه کند و پس از آن نیز با فاصله ی زمانی کم نسخه ای تازه از این سری بازی ها را معرفی و عرضه کند. قرار است بازی Resident Evil 3 در سال آینده ی میلادی و در تاریخ 3 آوریل 2020 برای پلتفرم های PS4 ، Xbox One و PC ارائه شود. این تاریخ اعلام شده بسیار هیجان انگیز است اما مساله ی غافلگیر کننده در مورد نقشه های شرکت Capcom به اینجا بسنده نمی کند. 
 
خبر غافلگیر کننده این است که Capcom می خواهد بازی Resident Evil 3 را در قالب پکیج همراه با Project Resistance که نوعی حالت چند نفره 4 به 1 و آنلاین بوده و با عنوان بازی Resident Evil 3 Remake شناخته می شود به بازار بفرستد. این بسیار هیجان انگیز خواهد بود زیرا توسط آن میتوان این عنوان ترسناک و پرطرفدار را به صورت چند نفره و آنلاین بازی کرد و تجربه ای کاملا متفاوت را کسب نمود. 
پیش خرید بازی Resident Evil 3 هم اکنون آغاز شده و کسانی که آن را پیش خرید کنند پکیج Classic Costume که شامل ظاهر قدیمی جیل ولنتاین و مدل مو قدیمی کارلوس اولیویرا بوده را دریافت خواهند کرد. علاوه اینکه Capcom قصد دارد نسخه ای خاص از این بازی را به عنوان Collector's Edition که شامل مجسمه  جیل ولنتاین ، پوستر نقشه ی Raccoon City و موسیقی متن بازی resident Evil 3 بوده را برای بازار آمریکای شمالی عرضه کند که البته هنوز قیمت این پکیج به صورت رسمی اعلام نشده است.
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10

    نظر خودتان را ارسال کنید