noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

بازی Pubg Mobile و یک باگ بزرگ

نویسنده: gadgets.ndtv.com ۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۲ ب.ظ مشاهده: ۴۷۸ بار
بازی Pubg Mobile و یک باگ بزرگ

بازی Pubg Mobile و یک باگ بزرگ

بازی Pubg Mobile : هر روزه باگ‌های جدیدی در بازی Pubg Mobile مشاهده می‌شوند. آخرین مورد از این مشکلات به سلاح‌ها مربوط می‌شود. بازیکنانی که بازی را با فریم ریت پایین‌تر بازی می‌کنند نسبت به آن‌هایی که از فریم ریت بالاتری برخوردار هستند در هنگام شلیک، لگد اسلحه‌ی کمتر و در نتیجه دقت بیشتری را تجربه می‌کنند! این نوع باگ برای یک بازی الکترونیکی که جاه طلبی‌های بزرگی در سر دارد نقطه ضعف خیلی بزرگی محسوب می‌شود. این باگ یک مشکل بسیار جدی بوده و ممکن است که حل کردن آن به این راحتی‌ها نباشد. این مشکل توسط کاربران یوتیوب کشف شد و تمامی بازیکنان PUBG در PC و همچنین برخی از کاربران کنسول‌ها را نیز تحت تأثیر قرار می‌دهد. اما تاکنون گزارشی مبنی بر وجود این باگ در نسخه‌ی موبایلی بازی داده نشده است.
باگ لگد اسلحه در بازی Pubg Mobile و یک باگ بزرگ توسط یکی از کاربران یوتیوب به نام Wacky Tacky 101 کشف شد. این کاربر در ویدیویی که منتشر کرده است با جزئیات کامل اشاره می‌کند که لگد اسلحه در فریم ریت‌های پایین بسیار کمتر است. این بدین معنی‌ست که استفاده از سلاح‌های با قدرت آتش بالا در فریم ریت‌های پایین بسیار آسان‌تر است. لگد اسلحه باعث عقب رفتن آن می‌شود. این ویژگی بخش بزرگی از تقریبا تمامی بازی‌های سلاح محور است و باعث می‌شود که با اضافه کردن یک سطح سختی دیگر توسط استفاده از سلاح‌های بسیار قوی به بازی، آن را سرگرم‌کننده‌تر سازد. میزان لگد پایین به این معنی است که می‌توانید با دقت خیلی بیشتری شلیک کنید؛ اما مشکل واقعی ناسازگاری لگد اسلحه است. WackyJacky101 اضافه می‌کند که فریم ریت در PUBG همچنین بر روی سرعت شلیک سلاح نیز تاثیر می‌گذارد. این یعنی سلاح‌هایی که سریع‌ترین میزان شلیک را دارند در فریم ریت‌های پایین‌تر دارای دقت بالاتری بوده و همچنین میزان شلیک گلوله نیز محدود است. ترکیب این عوامل باعث می‌شود که برخی از کاربران برتری بزرگی نسبت به آنهایی که با لگد اسلحه مشکل دارند کسب کنند. W101 در ویدیوی خود این باگ را با جزئیات بیشتری توضیح داده است که می‌توانید آن را در این لینک مشاهده کنید:
 
مشکلات دیگری که از این مشکل اصلی منشعب می‌شوند نیز بسیار اساسی هستند. هر کدام از سلاح‌ها در بازی Pubg Mobile در فریم ریت‌های مختلف عملکرد متفاوتی دارند، بنابراین یک نقطه‌ یا میزان فریم ریت برای هر سلاح وجود دارد که در آن عملکرد بهتری خواهد داشت. هر چقدر فریم ریت شما به این نقطه نزدیک‌تر باشد می‌توانید از آن سلاح استفاده‌ی بهتری ببرید. در این عکس می‌توانید میزان و نقطه‌ فریم ریت متناسب با هر یک از سلاح‌های بازی Pubg Mobile را مشاهده کنید
 
این باگ روشن می‌سازد که اگر بتوانید از نوسانات فریم ریت اجتناب کنید از یک برتری قابل توجه نسبت به سایرین برخوردار خواهید بود. هرچند هر بازیکن PUBG می‌داند که اجتناب از این نوسانات به این راحتی‌ها هم نیست. اکنون که این باگ کشف شده است و به اطلاع عموم و سازندگان بازی نیز رسانده شده، بازیکنانی هستند که تلاش خواهند کرد حداکثر استفاده را از این باگ ببرند.
 

نظر خودتان را ارسال کنید