noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

بازی Project xCloud مایکروسافت

نویسنده: gsmarena.com ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۹ ب.ظ مشاهده: ۲۸۵ بار
بازی Project xCloud مایکروسافت

 سرویس‌های استریم ویدیو و موسیقی مدت زیادی است که به طور جهانی فراگیر شده‌اند اما صنعت بازی هنوز روی خوشی به این سرویس‌ها نشان نداده است. شرکت مایکروسافت در نظر دارد که از فرصت استفاده کرده و با پروژه‌ی بازی Project xCloud جدید خود امکان دسترسی قابل حمل توسط موبایل به Xbox library را برای کاربرانش فراهم نماید. 
در یکی از ویدیوهای اخیر Inside Xbox ورژنی از سرویس جدید بازی مایکروسافت بر روی گوشی Samsung Galaxy S9 به نمایش گذاشته شده است. در این ویدیو گوشی به یک کنترلر Xbox متصل شده است و به طرز فوق العاده‌ای بازی Forza Horizon 4 را اجرا می‌کند.
این سرویس بر منبع تغذیه‌ی دیتاسنترهای مایکروسافت متکی است تا بازی‌های سنگین را به خوبی اجرا نموده و از راه دور بر روی گوشی‌تان پخش نماید. بنا به گفته‌ی یکی از مدیران مایکروسافت، پروژه‌ی بازی Project xCloud جایگزینی برای کنسول اصلی این شرکت نیست؛ بلکه یک سرویس الحاقی به خط Xbox خواهد بود تا به کاربران در سراسر جهان اجازه دهد که در هر جایی از بازی‌های خود لذت ببرند. 

project-xcloud

بازی Project xCloud شرکت سونی از چند مدت پیش در حال اجرای برنامه‌ی Remote Play خود است و با توجه به این که توجه سایر بازیگران بزرگ مانند گوگل نیز به این سرویس‌ها جلب شده باید انتظار انقلابی بزرگ در حوزه‌ی سرویس‌های استریم بازی را داشته باشیم. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید