noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

بازی Pokemon Sword and Shield با مربی هایی خاص ارائه می شود

نویسنده: ۲۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷ ب.ظ مشاهده: ۲۶۱ بار
بازی Pokemon Sword and Shield با مربی هایی خاص ارائه می شود

بازی Pokemon Sword and Shield با مربی هایی خاص

بازی Pokemon Sword and Shield : ویژگی هایی که نسخه های مختلف پوکمون را از یکدیگر متمایز کرده اند همیشه ناچیز بوده و تغییر خاصی را در روند انجام بازی ایجاد نکرده اند. شاید از این تفاوت بتوان به چند عدد غول پوکمون ، چند عدد پوکمون افسانه ای و چند ویژگی دیگر که کمی برتری می بخشیده اند اشاره نمود. 
 
این بار نیز پوکمون تصمیم گرفته تا از دو آموزش دهنده یا مربی خاص برای برخی بازیکنان که بازی Pokemon Sword and Shield را با محتوای خاص تههی کرده اند ارائه کند. این اطلاعات از تریلر تازه ای که از Gigantamaxing منتشر شده بدست رسیده که نشان داده مربی Bea تخصص در مبارزه ی پوکمون دارد در دسته ی Sword و Allister که یک مربی با شمایل روح است تنها در دسته ی Shield قرار خواهد داشت. 
 
" کاراکتر Bea یک اعجوبه در زمینه ی Galar Karate بوده که با اصول چندینی ساله ی خاص خودش به نبرد می پردازد. از او به عنوان یکی از مظاهر استواری در برابر مشکلات یا شده و به ندرت دیده شده که ضعفی از خود نشان داده و یا احساساتی شود. Bea یک متخصص در زمینه ی جنگ پوکمون ها بوده و حتی زمانی که به شدت تحت فشار باشد دقت و تمرکز خود را از دست نداده و با اصولی خاص به مبارزه می پردازد. " 
 
" کاراکتر Allister یک مربی با استعداد در زمینه ی آموزش پوکمون Ghost Type بوده که در سنی کم توانسته به مهارت بالایی در Ghost Type بدست آورد. او بسیار ترسو و خجالتی بوده و بیشتر وقت خود را در خرابه ها و به دور از جمع سپری می کند و اغلب از مکان های شلوغ از ماسک استفاده می کند. " 
 
این ایده ای تازه و جالب بوده و این بازی را نسبت به دیگر بازی های پوکمون متفاوت ساخته اما هر بازیکن برای این که بتواند توانایی خود را ارتقاء دهد باید دو برابر حد معمول زمان را صرف کرده تا هم Sword و هم Shield را بتواند یاد بگیرد. مشخص نیست چند مربی خاص در بازی خواهد بود و شاید در طی بازی توضیح داده شود که چرا آنها برای هر نسخه خاص بوده و مربی های خاص در هر نسخه با دیگری متفاوت اند. مساله ی دیگر که هنوز از آن مطمئن نیستیم چگونگی طراحی محیط های تمرینی بوده و آیا طراحی آنها مانند بازی Pokemon Let's Go خواهد بود یا خیر. 
 
پاك كردن تاريخچه گوگل در گوشی

    نظر خودتان را ارسال کنید