noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

بازی PES 2020 مخصوص گوشی های اندرویدی و iOS

نویسنده: sammobile.com ۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰ ق.ظ مشاهده: ۴۰۵ بار
بازی PES 2020 مخصوص گوشی های اندرویدی و iOS

بازی PES 2020 مخصوص گوشی های اندرویدی و iOS

شرکت ژاپنی Konami که مالک برند PES می باشد، اعلام نموده که نسخه ی موبایل این بازی شبیه ساز فوتبال یک ماه پس از عرضه ی بازی PES 2020 که مخصوص کنسول ها و کامپیوترهای شخصی بوده ، در ماه اکتبر برای استفاده ی کاربران گوشی های هوشمند عرضه می شود. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10
 
علاوه اینکه این شرکت قرارداد همکاری خود را با تیم بارسلونا تمدید کرده ، ویژگی های خاصی را برای پرطرفدارترین تیم های از جمله منچستر یونایتد ، بایرن مونیخ و یوونتوس قرار داده. علاوه اینکه کونامی گفته دقت بالایی در طراحی بازیکنان و لباس ها و ورزشگاههای این باشگاه به خرج داده که می تواند بسیاری را تحت تاثیر خود قرار دهد. این دقت تنها در مورد ظاهر نبوده و نحوه ی بازی کردن بازیکنان و نوع حرکت آنها و خوشحالی پس از گلزنی آنها نیز طراحی شده و گیمرها بیش از پیش تخت تاثیر آن قرار گیرند. 
 
کونامی اعلام کرده دو ماه پس از ارائه ی بازی PES 2020 مخصوص اندروید و iOS ، یک ویژگی تازه ی بازی آنلاین نیز به نسخه ی موبایلی اضافه شده تا بتوان با دیگران به صورت آنلاین و توسط گوشی هوشمند بازی کرده و در رقابت های بین المللی شرکت کرده و جوایز مختلف را دریافت کرد. 
 
به طور طبیعی نیز این بازی آپدیت شده تا نقل و انتقالات را در باشگاه های مختلف ثبت کرده و جدیدترین ترکیب ها را در اختیار کاربران قرار دهد. تاریخ دقیق ارائه ی این بازی مخصوص اندروید و iOS هنوز مشخص نشده اما بی تردید در هفته های آینده توسط کونامی اعلام خواهد شد اما اگر یک کنسول یا سیستم کامپیوتری پیشرفته داری می توانید بازی اصلی PES 2020 را در تاریخ 10 سپتامبر تهیه کنید. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید