noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

بازی Harry Potter Wizards Unite رقیب بزرگ Pokemon Go ارائه شد

نویسنده: cnet ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۵ ق.ظ مشاهده: ۲۶۶ بار
بازی Harry Potter Wizards Unite رقیب بزرگ Pokemon Go ارائه شد

بازی Harry Potter Wizards Unite


توجه توجه جادوگران و ساحره ها اکنون می توانید بازی Harry Potter Wizards Unite را برای گوشی های اندرویدی و iOS دانلود نمایید. وب سایت Cnet تایید نموده اکنون این بازی برای آمریکا و انگلستان ارائه شده و به زودی به دیگر کشورها نیز ارائه خواهد شد. اعلام شده بود که بازی هری پاتر در روز جمعه ارائه خواهد شد که با کمی تفاوت ارائه گردید. این خبر در این رابطه در روز سه شنبه ی هفته ی در توییتر اعلام شده بود. 
 
ثبت نام مخصوص این بازی در ماه نوامبر آغاز شده و نسخه ی بتا آن نیز در ماه مِی برای استرالیا و نیوزلند ارائه گردید. این بازی با همکاری شرکت های WB Games و Niantic طراحی و ساخته شده و با لیبل شرکت Portkey Games برای دانلود قرار داده شده. 
 
ایده ی بازی Harry Potter Wizards Unite در سال 2017 توسط شرکت Niantic یعنی شرکت توسعه دهنده ی Pokemon Go داده شد که در واقع اگر آنها را با یکدیگر مقایسه کنید ویژگی های مشترکی نیز بین آنها پیدا خواهید کرد. به عنوان مثال ویژگی AR یا واقعیت افزوده ی بازی می توان اشاره کرد که افراد می توانند با استفاده از گوشی هوشمند خود و دوربین آن در دنیای واقعی اشیاء و کاراکترها و سازه های مصنوعی را از دنیای بازی مشاهده کنند. این بازی بر اساس داستان های نویسنده ی هری پاتر یعنی جی کی رولینگ و دنیای جادویی آن طراحی شده و در آن بازیکنان به نبرد با غول های مختلف پرداخته ، ورد و طلسم های مختلف آموخته و با دیگر جادوگران به دوئل بپردازند. 
 
در داستان اصلی بازی Harry Potter Wizards Unite شما عضوی از یک گروه گسترده ی جادوگران بوده که وظیفه ی اصلی آن پیدا کردن اثرات جادویی مصیبت ها بوده و با کنار هم قرار دادن آنها می توانید آگاهی خود و کاراکتر خود را از دنیای جادو افزایش دهید. می توانید برای ساختن ظاهر خود ، عکسی سلفی گرفته و شنل خود را نیز انتخاب کنید. پس از انجام این کار به هاگوارتز فرستاده شده و یک چوب جادو به شما داده خواهد شد. سپس از میان نقش های سرگردان ، متخصص علم جادو و یا پروفسور شغلی به شما داده خواهد شد که هر یک ویژگی خاص خود را داشته و اگر از نقشتان خوشتان نیامد می توانید آن را تغییر دهید. 
 
چطور سرعت گوشی را بالا ببریم
نحوه تشخیص شارژر اصلی سامسونگ

    نظر خودتان را ارسال کنید