noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

ویژگی واقعیت افزوده مخصوص بازی Candy Crush Friends Saga برای Note 10

نویسنده: sammobile.com ۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۸ ق.ظ مشاهده: ۳۳۷ بار
ویژگی واقعیت افزوده مخصوص بازی Candy Crush Friends Saga برای Note 10

ویژگی واقعیت افزوده مخصوص بازی Candy Crush Friends Saga

بازی Candy Crush Friends Saga : سال گذشته سامسونگ با اضافه کرده بلوتوث به S Pen قابلیت های استثنایی و تازه ای  را به آن بخشید و با بازخورد مثبتی که از این استراتژی کسب نمود تصمیم گرفت تا قلم الکترونیکی Galaxy Note 10 را با ویژگی هایی برتر از جمله شتاب سنج و ژیروسکوپ ارائه کرده تا آن را به یک چوب جادویی با قابلیت های فوق العاده تبدیل کند. علاوه اینکه برنامه نویسان دیگر نیز این قابلیت را دارند تا با استفاده از SDK از ویژگی های مختلف این قلم در اپلیکیشن های خود استفاده نمایند.  

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10
 
بازی Candy Crush Friends Saga یکی از نخستین بازی هایی بوده که تصمیم گرفته تا از این قابلیت که سامسونگ برای S Pen ارائه نموده استفاده کند. شرکت King که طراح اصلی بازی Candy Crush بوده یکی از مشهورترین کاراکترهای خود به نام " یتی شکمو" را توسط فناوری واقعیت افزوده به دنیای اندروید آورده و بازیکنان با لول های 25 به بالا می توانند از تاریخ 30 آگوست از این قابلیت استفاده کنند. 
 
زمانی که دوربین گوشی را به سمت یک سطح صاف نگه دارد یتی شکمو ظاهر شده و می توانید با آن به بازی بپردازید. می توانید با غذا دادن به این کاراکتر جوایزی را دریافت کرده و در بازی از آنها استفاده کنید. این ویژگی تنها به دستگاه های اندرویدی اضافه شده و کسانی که نوت 10 را تهیه کرده اند این امکان را دارند تا توسط S Pen یتی را کنترل کرده و با تکان دادن قلم از یتی بخواهند که برای آنها برقصد. شرکت کینگ از سوپراستارهای K-Pop یعنی لیزا و جیسو که طرفداران بازی کندی کراش هم هستند دعوت کرده که به استودیوی این شرکت در استکهلم رفته و از این ویژگی پیش از دیگر بازیکنان استفاده کنند. مدیر بخش همکاری های سامسونگ یعنی آقای توماس کو گفته : " با اینکه فناوری با سرعتی سرسام آور در حال پیشرفت بوده ، گوشی های سامسونگ همیشه یک گام از آن جلوتر بوده اند ویژگی هایی را به دنیای گیمینگ اضافه کرده اند تا هیجانی مضاعف را برای کاربر فراهم کرده و تجربه متفاوت را در اختیار آنها بگذارند." 
 

نظر خودتان را ارسال کنید