noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

بازی Battlegrounds ممکن است به زودی بزرگترین نقشه خود را به نمایش بگذارد

نویسنده: gadgetsnow.com ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۳:۱۰ ب.ظ مشاهده: ۳۴۲ بار
بازی Battlegrounds ممکن است به زودی بزرگترین نقشه خود را به نمایش بگذارد

بازی Battlegrounds  یا Battlegrounds PlayerUnknown جدیترین اطلاعیه خود را در وب سایت رسمی اش منتشر کرد. بر اساس آخرین پچ نوت (پچ نوت a27)، بازی Tencent Games بر روی نقشه کاملا جدید کار می کند. به عنوان “The Moon” نامیده خواهد شد. این نقشه بزرگترین نقشه در کل بازی است.
در a27 patch می نویسد: "برای محبوبیت تنظیمات آب و هوایی Moonlight در وایکانتی، به شدت تلاش کردیم تا مطمئن شویم که آن حالت توانسته باشد طرفداران زیادی بدست آورد. پس از سپری شدن ساعتهای بی شماری، مطمئن شدیم نقشه ماه کامل بود که توانسته بود بازیکنان زیادی را مجذوب خود سازد. اقدام مرحله بعدی ما مشخص شد؛ نقشه بزرگ بعدی بازی Battlegrounds را روی سطح ماه داشته باشید! "
براساس نوت پچ، ایده نقشه جدید پس از مشاهده موفقیت آب و هوای ماهواره ای در نقشه وایندینگ، مطرح شد.
 

بازی Battlegrounds

مقیاس و ویژگی های نقشه "The Moon"
نقشه ماه جدید بیش از 3476 کیلومتر مربع گسترش یافته که بزرگترین نقشه بازی Battlegrounds تا کنون است.
توسعه دهندگان همچنین ویژگی جدیدی را برای بازی "Zero G" اضافه کرده اند که در آن بازیکنان هنگام فرود در نقشه ماه آسیب نمی بینند. در این نقشه ارتفاع پرش و مدت زمان آن به 10 برابر افزایش می یابد. همچنین در صورتی که بازیکنان با یک سلاح سنگین همانند شاتگان برخورد کنند، چند متر پرتاب می شوند.
یکی دیگر از نکات مهم در خصوص این نقشه این است که رد پای ها نسبتا طولانی تر می شوند.
در خصوص آب و هوای پویا باید گفت که آب و هوا بر روی این نقشه وجود ندارد. با این حال، بسته به اینکه بازیکنان کجا قرار دارند، یا کاملا تاریک است یا روشن.
توسعه دهندگان نیز برخی از قابلیت های هیجان انگیزی را به بازی اضافه نموده اند. با توجه به این واقعیت، که این نقشه "ماه" است پس طوری پیاده سازی شده که مخزن های اکسیژن در آن جا وجود دارند و اندازه و سایر ویژگی های آن قابل افزایش است.
یک وسیله نقلیه جدید نیز به نام Moon Rover برای بازیکنان بازی Battlegrounds موجود خواهد بود. در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد نحوه ظاهر خودرو جدید و ویژگی های آن وجود ندارد. انتظار میرود با توجه به وسعت این نقشه ، سرعت خودرو نسبتا بالاتر باشد.
با این حال، بازی Tencent Games تاریخ انتشار دقیق نقشه جدید مبتنی بر مضمون "ماه" را هنوز منتشر نکرده ، اما می توان انتظار داشت که نقشه "ماه" را به زودی با به روز رسانی ببینیم
 

نظر خودتان را ارسال کنید