noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

بازی Apex Legends بدترین اسلحه اش را به قدرتمندترین تبدیل می کند

نویسنده: engadget ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۶ ق.ظ مشاهده: ۱۸۰ بار
بازی Apex Legends بدترین اسلحه اش را به قدرتمندترین تبدیل می کند

فصل دوم بازی Apex Legends از دوم جولای منتشر می شود و تغییرات هیجان انگیزی در آن اتفاق می افتد؛ برای مثال واتسون، مهندسی است که بازی دفاعی می کند. Respawn در مورد اسلحه ها و این که انتظار چه چیزهایی را باید در بازی داشته باشیم صحبت کرده است. در حالی که انتظار می رود اسلحه ی محبوب Titanfall 2 یعنی L-STAR به بازی برگردد، رسپاون می گوید برخی از اسلحه های ضعیف بازی تقویت می شوند. 

چطور سرعت گوشی را بالا ببریم
نحوه تشخیص شارژر اصلی سامسونگ

طبق یک بلاگ، اسلحه های موزامبیک و P2020 چکش دار می شوند، این قابلیت برای موزامبیک که از نظر بازی کننده ها بدترین اسلحه ی بازی است، پیشرفت بزرگی به حساب می رود. اسلحه های Alternator و RE-45 هم به یک نابودگر مجهز می شوند. شن اسلی بک، طراح اسلحه های بازی Apex Legends گفت:«ما می خواهیم در این فصل، اسلحه های کم استفاده و ضعیف را تقویت کنیم و اسلحه های مختلف را در بازی روبروی هم قرار دهیم.» 
در همین بلاگ، رسپاون متعهد شده که L-STAR گلوله های بزرگتری نسبت به سایر اسلحه ها شلیک کند. این اسلحه به Mastiff و Kraber می پیوندد و اسلی بک می گوید:«آن یک هیولاست.» برای آن که عدالت میان بازی کننده ها برقرار شود، خشاب آن یک بار استفاده است و قابلیت پر شدن ندارد. به گفته ی اسلی بک، با شروع فصل دوم، تیم طراحی اسلحه فوت و فن های جدیدی اضافه می کنند؛ قبل از شروع بازی آن ها را یاد بگیرید. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید