noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

بازی گیم لافت جدید با استفاده از LEGO مخصوص اندروید و iOS

نویسنده: phonearena.com ۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۵۰ ب.ظ مشاهده: ۱۵۴ بار
بازی گیم لافت جدید با استفاده از LEGO مخصوص اندروید و iOS

بازی گیم لافت جدید

عاشقان بازی های لگویی بسیار خوشحال هستند زیرا شرکت Gameloft به تازگی یک بازی گیم لافت جدید لگویی را با سبک RPG برای گوشی های اندرویدی و iOS ارائه نموده. بازی Lego Legacy : Heroes Unboxed در ابتدا در ماه دسامبر رونمایی گردید و گفته شد که در پاییز سال 2019 به صورت رسمی ارائه شده و تا آن زمان در نمایشگاه های مختلف به نمایش گذاشته خواهد شد. 

فراموش کردن رمز عبور و روش های یادآوری پسورد

با توجه به اطلاعاتی که استودیوی فرانسوی اعلام نموده ، بازی گیم لافت جدید نخستین بازی سبک RPG برای LEGO بوده که 40 سال تاریخ آن را همراه با داستان های مختلف و جالب به تصویر کشیده. بازی LEGO Legacy : Heroes Unboxed شما را به یک دنیای تازه از LEGO برده و باید فیگور و قطعات تازه را کشف کرده ، به تیم های مختلف پیوسته و به جنگ و ماجراجویی با نیروهای اهریمنی بپردازید.
شرکت طراحی این بازی گفته : " بازی Lego Legacy به طوری طراحی شده تا حس خوب و هیجان بازی با لگوها را دقیقا به همان طوری که اسباب بازی های این شرکت به شما می دهد یا می داده تجربه کنید. این ما را هیجان زده می کند که ببینیم تمامی شخصیت های معروف و بی نظیر لگویی که در چندین دهه مورد استفاده بوده و خاطره سازی کرده اند به زندگی و تصویر بازگشته اند. ما برای طراحی هرچه بهتر این بازی تمامی تلاش خود را کرده ایم تا تمامی علاقمندان به LEGO را جذب خود کرده تا آنها نیز بتواننند شخصیت های لگویی مو د علاقه ی خود را انتخاب کرده و با آنها به ماجراجویی بپردازند."
به طور معمول اینگونه بازی ها به شکلی طراحی شده اند تا داری جهان های شناخته شده و مختلف باشد تا با جذابیت بالای خود بتواند هر کسی را در هر سنی جذب خود کند. برنامه نویسان و طراحان این بازی متعهد شده اند که تمامی داستان ها و شخصیت های مهم دنیای لگوی را در این بازی قرار داده و به آنها وفادار بمانند. از این رو تمامی کسانی که در طراحی این بازی از شرکت Gameloft شرکت داشته اند تمامی داستان های مختلف LEGO را مطالعه کرده تا بتوانند تمامی صفحه و داستان ها را مانند چیزی که پیشتر به تصویر کشیده شده را طراحی کرده و خاطره ها را زنده کنند. 

خاموش کردن تمدید خودکار در پلی استیشن پلاس

بازی LEGO Legacy : Heroes Unboxed رایگان بوده و همه می توانند آن را دانلود کنند اما تصور نکنید که تا ابد رایگان باشد زیرا خرید های  داخل بازی موجب شده تا بخواهید بخش های پولی آن را نیز باز کرده و تجربه نمایید. با توجه به توضیحاتی که شرکت طراح این بازی ارائه نموده به نظر می رسد که LEGO Legacy یک بازی جذاب باشد ، بی صبرانه برای دیدن آن در آینده ای نزدیک هستیم.

    نظر خودتان را ارسال کنید