noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

بازی های 2019 PS4

نویسنده: t3 ۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۱ ب.ظ مشاهده: ۲۵۵ بار
بازی های 2019 PS4

بازی های 2019 PS4

در این مطلب محبوب ترین بازی های 2019 PS4 را به شما معرفی می کنیم. بازی های زیر تایید بازی کننده ها را دریافت کرده اند، بنابراین می توانید مطمئن باشید که از بازی های معرفی شده لذت می برید. اگر بازی های زیر را در کتابخانه ی PS4 خود داشته باشید، پشیمان نخواهید شد. 

بازی های 2019 PS4 : بازی شماره 1 : Borderland

 
نقاط قوت: تنوع بیشتر در اسلحه ها، بهبود چشمگیر  Vault Hunter، داستان و دنیای هیجان انگیزتر. 
ورژن اولیه و متفاوت Borderland در سال 2009 منتشر شد. این بازی در طول سال ها تغییرات زیادی پیدا کرد. Borderlands 3  سیستم خودش را داشت در حالی که همان دنیا و همان دشمنان و همان اسلحه ها را در خود داشت. این بازی هم به صورت تک نفره و هم به صورت گروهی و آنلاین قابل اجراست. برای لذت بردن از Borderland بهتر است آن را دسته جمعی بازی کنید. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10


بازی های 2019 PS4 : بازی شماره 2: NBA 2K20

 
نقاط قوت: VC grind  کوتاه تر شده، قفل جایگاه از جمع شدن یک تیم تکراری در Myteam جلوگیری می کند، وضعیت جدید   3v3 در Pro-Am
NBA 2K20 بیشتر بر روی موقعیت های واقعی، بازیکنان کوچکتر و سریع تر تمرکز کرده است. هرچند بازیکنان درشت و قوی همچنان در این بازی برگ برنده هستند. با کوتاه شدن زمان ست ها برنده شدن زودتر اتفاق می افتد. 

بازی های 2019 PS4 : بازی شماره 3: MXGP


نقاط قوت: آموزش به روزرسانی شده، ساختن مسیرهای دلخواه برای موتور کراس، وضعیت های جدید و امکان شخصی سازی موتورسوار 
تیم ایتالیایی مایل استون، بازی مسابقه ای MXGP را طراحی کرده اند. پرش های بلند، سر خوردن ها و تصادفات بسیار خوب طراحی شده اند. MXGP بین بازی آرکید و واقعیت تلفیق ایجاد کرده است. بزرگترین تغییر این ورژن، استفاده از موتورهای غیر واقعی است. در واقع این بازی به واقعیت چاشنی سرگرمی زده است. با قابلیت Track Editor می توانید مسیر مسابقه بسازید و به اشتراک بگذارید.

بازی های 2019 PS4 : بازی شماره 4: Control

 
نقاط قوت: قدرت هایی مثل کنترل از راه دور و سپر، هیولاهای مبارز که تغییر پیدا می کنند
بازی Control از کمپانی Remedy Entertainment، ترکیبی از ماتریکس، مکس پین و الکس ویک است. کنترل شما را در نقش جس فاردن، یک مامور فدرال مخفی می گذارد تا فعالیت های مشکوک را بررسی کنید. فاردن در یک خانه ی قدیمی در نیویورک گیر افتاده و باید با قدرتش از آنجا بگریزد و هویتش را مخفی نگه دارد.

بازی های 2019 PS4 : بازی شماره 5: REMNANT: FROM THE ASHES

نقاط قوت: بازی سه نفره، فضای پویا، جنگیدن با روسای قدرتمند
این بازی اکشن و اسلحه ای داستان یک تک تیرانداز است که برای نجات خودش تلاش می کند. Remnant  یک فانتزی در مورد کابوسی است که گریبان گیر زمین شده است. لوکیشن های زیادی در این بازی وجود دارد و دشمنان زیادی نیز برای جنگیدن وجود دارند. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید