noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

بازی سال 2019 : Devil May Cry 5

نویسنده: samsungia ۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰ ق.ظ مشاهده: ۳۷۰ بار
بازی سال 2019 : Devil May Cry 5

اگر می خواهید به چگونگی سبک بازی Devil May Cry 5 پی ببرید بهترین کار این است که کمی در مورد شخصیت V تحقیق کنید. V کاراکتر تازه ای است که پس از نئو و دانته به این سری از بازی ها اضافه شده و بجای اینکه به صورت مستقیم بخواهد با شیاطین بجنگد ترجیح داده عقب ایستاده و از دیگر موجودات احضار شده می خواهد تا آنها را نابود کنند. مدل موی او شبیه به آدام درایور بوده و خالکوبی هایی روی دستان او دیده میشود که بیشتر او را شبیه به یک سرخ پوست آمریکایی کرده اند تا یک شخصیت بازی با سبک Devil May Cry. او علاقه زیادی به شعر دارد و تا فرصتی پیدا می کند به زمزمه کردن آنها می پردازد. شخصیت آن نسبت به دانته در ابتدا مسخره به نظر میرسد اما رفته رفته به او علاقه مند می شوید. 
 
داستان بازی جدید Devil May Cry 5 به این صورت است که شما همراه با دانته ، نرو و V باید تا جایی که می توانید شیاطین را از بین ببرید تا دنیای انسان ها را از آنها پاک کنید. داستان بازی پیچ و خم های خودش را دارد اما آنطور نیستند که شما را در خود گیر بیندازند و لزومی برای صرف زمان زیاد در آنها نخواهید داشت. حتی می توانید بدون اینکه بدانید در بازی چه اتفاقی در حال رخ دادن است از انجام آن لذت ببرید. شما با گذر از مراحل مختلف به مکان های تازه و موجودات اهریمنی جدید میروید و تنها باید آنها را با انجام حرکات نمایشی و کمبو های جذاب از بین ببرید تا در پایان مرحله امتیاز خوبی را کسب کنید. هر مرحله شامل مراحل کوچکتری بوده که در زمان های مختلف روز با کاراکترهای مختلف و داستان های مربوط به خودشان اتفاق می افتند تا با آنها آشنایی بیشتری پیدا نمایید. 
 
بازی-devil-may-cry-5
 
عوض شدن کاراکترها در هر مرحله موجب میشود تا حوصله تان از انجام بازی سرنرفته و هر کدام را به صورت جداگانه ای ارتقاء داده و انجام حرکات جدید را توسط آن بیاموزید. هر شخصیت ویژگی خاص خودش را دارد ، می توانید کاراکتر V را انتخاب کنید و عقب ایستاده و بگذارید موجوداتی که احضار می کنید کار شیاطین را بسازند و یا اینکه با دانته و موتور سیکلتش که از آن به عنوان سلاح هم استفاده می کند آنها را نیست و نابود کنید. هر قدر زمان بیشتری در محیط فوق العاده این بازی بگذرانید این امکان را خواهید داشت تا با امتیازاتی که کسب کرده اید حرکاتی که بریتان کاربردی خواهند بود را خریداری کنید. البته این ارتقاء تنها در کاراکترهای شما اتفاق نمی افتد و هر قدر شما پیشرفت کنید موجوداتی که با آنها روبرو می شوید نیز قوی تر می شوند. 
 
شرکت capcom این بازی را به قدری خوب و با دقت طراحی کرده که حتی اگر گرفتاری فکری دیگری داشته باشید زمانی که بازی را اجرا می کنید دیگر به آنها فکر نکنید و انجام بازی تنها چیزی باشد که فکرتان را مشغول کرده و از انجام آن لذت میبرید. هر رویارویی با شیاطین موجب می شود تا تجربه بیشتری در مبارزه با آنها پیدا کرده و پخته تر از گذشته عمل کنید. این بازی تنها برای آزاد سازی و کنترل خشم طراحی شده و پس از یک ساعت انجام آن حس سبکی خواهید داشت. شما در این بازی با هیچ مساله جدی یا مهمی که بخواهد ذهنتان را درگیر کند روبرو نخواهید شد و این یکی از ویژگی های برتر آن به حساب می آید. در آن تنها ویژگی هایی مانند داستان جالب ، لباس ها و چهره های جذاب و حرکات نمایشی خیره کننده قرار داده شده که به طور معمول از انجام آنها در بازی های ویدیویی لذت میبرید و پیچیدگی خاصی وجود ندارد. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید