noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

بازی بتل گراند و چالشی جدید برای طرفداران پرتعداد آن

نویسنده: 91mobiles.com ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۲:۴۵ ب.ظ مشاهده: ۳۲۶ بار
بازی بتل گراند و چالشی جدید برای طرفداران پرتعداد آن

بازی بتل گراند

شرکت Tencent Games ، برنامه نویس اصلی بازی بتل گراند چالشی جدید را برای کاربران خود ارائه نموده. این چالش اکنون در کشور هندوستان با نام India Bonus Challenge برای کاربران در هندوستان در دسترس می باشد. اگر به این بازی علاقه دارید و می خواهید از راهی ساده به Battle Coin بیشتری برسید ، این چالش بهترین گزینه برای شما خواهد بود. 
می توانید برای رفتن به این چالش از منوی بازی به Esports رفته در پایین صفحه آن را پیدا کنید. دسترسی به این چالش تنها در روز های جمعه ، شنبه و یکشنبه امکان پذیر خواهد بود. این چالش در روزهای اعلام شده از 12 ظهر الی 12 شب در دسترس خواهد بود. توجه داشته باشید برای شرکت در این چالش کاراکتر شما باید لول 20 به بالا باشد.
 این چالش بازی بتل گراند در 3 بخش مبتدی ، ماهر و استاد بوده که جهت شرکت در هر یک از آن ها به ترتیب باید 10 ، 20 و 30 کردیت پرداخت کنید. این چالش در 6 فصل بوده که هر یک از فصل های آن دو ساعت به طول خواهد انجامید. در هر فصل می توانید یک کلاس را انتخاب نموده و هر روز می توانید در 6 مسابقه از این چالش شرکت داشته باشید.   
 
bonus-challenge
 بازی بتل گراند

علاقمندان می توانند با گذراندن یک دوره ی آموزشی از این چالش به یک جنگ مبتدی و 100 بتل کوین دسترسی پیدا نمایند. پس از کشتن هر بازیکن در حالت مبتدی به 315 امتیاز ، در حالت ماهر به 1030 امتیاز و در حالت استاد 1545 امتیاز دست خواهید یافت. تمامی بتل کوین های دریافت شده به حساب کاربری شما منتقل خواهید گردید. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید