noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

بازگرداندن مخاطبین پاک شده در گوشی

نویسنده: samsungia ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۲ ق.ظ مشاهده: ۲۴۰ بار
بازگرداندن مخاطبین پاک شده در گوشی

بازگرداندن مخاطبین پاک شده در گوشی : همانطور که می دانیم، اتفاقات مختلفی ممکن است روی بدهد. معمولاً اتفاقاتی که سبب می شود چیزهای با ارزشی را از دست بدهیم، غافلگیر کننده هستند. همین مسئله در مورد تلفن های همراه هم می افتد. هر چند ما معمولا این دست از اتفاقات را زیاد جدی نمی گیریم اما گاهی با از دست دادن شماره ها مشکلات بزرگی به وجود می آید. 

ریکاوری مخاطبین پاک شده در گوشی

 
یکی از دلایل رایج، به روزرسانی سیستم عامل تلفن همراه است. صرف نظر از این که گوشی شما iOS و یا اندروید باشد، این امکان وجود دارد که با به روزرسانی نرم افزار شماره های ذخیره شده در گوشی پاک شوند. بدون در نظر گرفتن علت پاک شدن شماره ها، گزینه ای وجود دارد که می توانید شماره ها را برگردانید. ادامه ی مطلب را بخوانید تا شماره های از دست رفته را در سیستم عامل اندروید و iOS بازیابی کنید. 
 
اگر دارای تلفن همراه اندرویدی هستید، امکان دارد شماره تلفن های شما مخفی شده باشد و فکر کنید که شماره تماس ها را از دست داده اید. برای بازگرداندن مخاطبین پاک شده در گوشی ، شماره گیر دستگاه را باز کنید و وارد Contacts شوید. سپس بر روی آیکون More ضربه بزنید. بر روی contacts to Display ضربه بزنید. اگر گزینه ی all contacts تیک نخورده است، آن را تیک بزنید. 
می توانید با استفاده از حساب کاربری گوگل شماره ها را بازیابی کنید. برای این کار تنظیمات را باز کنید. سپس Google را انتخاب کنید. در زیر گزینه ی Services می توانید گزینه ی Restore contacts را انتخاب کنید. حساب کاربری گوگل خود را انتخاب کنید و بر روی Restore ضربه بزنید. کمی صبر کنید تا Contacts restored را مشاهده نمایید. 
اگر گوشی شما آیفون است، باز هم می توانید اقدام به بازگرداندن همه مخاطبین پاک شده در گوشی کنید . وارد تنظیمات شوید؛ User Name را پیدا کنید و وارد iCloud شوید. Contacts را بیابید و انتخاب کنید. یک بار کلید کشویی را خاموش و روشن کنید. 
برای بازیابی شماره ها از طریق iTUnes ابتدا آیفون را به کامپیوتر وصل کنید. سپس iTunes را باز کنید. از فهرست دستگاه ها، دستگاه مد نظر را انتخاب کنید و تاریخ آخرین بک آپ را انتخاب نمایید. برای اتمام عملیات بر روی Restore backup ضربه بزنید. 
اگر ناگهان متوجه شدید که شماره های خود را از دست داده اید، لازم نیست بترسید. بالاخره راهی برای برگرداندن آن ها پیدا می شود. 
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10

    نظر خودتان را ارسال کنید