noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

باتری گوشی S10 Plus و Galaxy S10 Edge به چه میزان خواهد بود

نویسنده: sammobile.com ۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۰ ب.ظ مشاهده: ۱۷۰ بار
باتری گوشی S10 Plus و Galaxy S10 Edge به چه میزان خواهد بود

باتری گوشی S10 Plus : مدتی است که میزان حجم باتری Galaxy S10 Light در فضای مجازی منتشر و تایید شده . اما در مورد دو مدل Galaxy S10 دیگر چطور؟ بر اساس اخباری که توسط Ice Universe منتشر گردیده سامسونگ قصد دارد از میزان تفاوت حجم  باتری های Galaxy S9 و Galaxy S9 Plus ، در پرچمدار های آینده ی خود بهره ببرد .
 از این رو می توان انتظار داشت که Galaxy S10 Edge با نمایشگر 6.1 اینچ و باتری 3.500 میلی آمپر و Galaxy S10 Plus با نمایشگر 6.4 اینچ و باتری 4.000 میلی آمپر ارائه شوند . 

 
galaxy-note-9-review-9 باتری گوشی S10 Plus
با اینکه این ها فقط شایعاتی در این باره هستند ، میزان باتری های ذکر شده می تواند درست باشد. باتری گوشی S10 Plus سامسونگ 4.000 میلی آمپر بهترین گوشی در سری Galaxy S10 بوده و مخصوص کسانی خواهد بود که علاقه به تهیه ی بهترین محصولات سامسونگ دارند. شاید این میزان باتری ها برای پرچمدارهای آینده ی سامسونگ عجیب باشد اما دلیل آن استفاده از چیپ های پردازنده ی کم مصرف بوده و نیاز به استفاده از باتری های بزرگ در این گوشی ها وجود ندارد. علاوه بر این ، سیستم عامل اندروید 9 با سیستم عملکرد خاص خود ، مصرف باتری را به صورت چشمگیری کاهش خواهد داد. 
 
البته همانطور که پیشتر گفته شد این اطلاعات،  فقط شایعه و گمانه زنی بوده و نمی توان به صورت حتم به آن ها اتکا کرد. بی تردید در آینده ای نزدیک اطلاعاتی دقیق تر در مورد میزان باتری Galaxy S10 Edge و Galaxy S10 Plus در فضای مجازی منتشر خواهد شد.     
 

نظر خودتان را ارسال کنید