noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

ایموجی های سامسونگ در بازی ها و Bixby استفاده خواهند شد

نویسنده: ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۰ ب.ظ مشاهده: ۴۷۳ بار
ایموجی های سامسونگ در بازی ها و Bixby استفاده خواهند شد

ایموجی های سامسونگ در بازی ها و Bixby

بار دیگر اپل با استفاده از  Animoji در iPhone X  الگوی مد شد. از آن به بعد، خیلی از کمپانی ها شکلک های متحرک خود را برای رقابت با اپل معرفی کردند. یکی از آن ها ایموجی های سامسونگ بود که بر پایه ی واقعیت افزوده طراحی شده بود اما این کمپانی ادعا می کرد اصلاً از Animoji اپل کپی برداری نکرده است. 
ایموجی های سامسونگ  با Galaxy S9 و S9+ متولد شد اما به زودی در اکثر گوشی های سامسونگ صرف نظر از قیمت آن ها فعال شد. کمپانی کره ای با عرضه ی هر پرچم دار به صورت مداوم، گزینه های بیشتری به آن اضافه می کرد و آن را بهبود می بخشید. سری S10 هم ویژگی های جدیدی مثل Mask mode، Mini motion، Live figure و غیره را با خود به همراه آورد. ورژن آخر ابزار ویرایش به روزرسانی شده دارد که به کاربر اجازه می دهد صورتک خودش را بسازد و شخصیت خود را هر چه بهتر به نمایش بگذارد. 
تا این زمان، AR Emoji به ابراز احساسات در پیام رسان و شبکه های اجتماعی محدود بود، اما تیم سازنده ی آن برنامه های بزرگتری برای آن دارند. در اتاق خبر سامسونگ، تیم طراح AR Emoji  برای S10 اندیشه های خود را بیان کردند و موارد استفاده ی صورتک ها را بیان کردند. قابلیت های جدید شامل استفاده از صورتک ها در بازی و ادغام آن ها در Bixby می باشد. با نهادینه شدن صورتک ها در Bixby برای مثال صورتک خودتان را می بینید که چتر در دست گرفته و این به معنی بارانی شدن هواست. بنابراین هدف از نهادینه کردن صورتک ها در Bixby شخصی کردن و دیداری کردن رابط کاربری است. 
ایموجی های سامسونگ

سامسونگ همچنین بر روی اضافه کردن کاراکترهای بیشتر، ابزار دکوراتیو جدید، افزونه های آرایش و تتو کار می کند. هنوز مشخص نیست که این قابلیت چه زمانی عرضه می شود. تیم سازنده ی این شکلک ها، اعتقاد دارند AR Emoji به کاربران کمک می کند تا با فناوری واقعیت افزوده ارتباط برقرار کنند. در حالی که محصولات و خدمات واقعیت مجازی به رشد خود ادامه می دهند، شکلک های واقعیت افزوده ی AR Emoji بهترین راه برای ابراز احساسات در دنیای مجازی هستند. 
 
پاك كردن تاريخچه گوگل در گوشی

نظر خودتان را ارسال کنید