noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

ایموجی های جدید در به روزرسانی گوشی Galaxy S9

نویسنده: ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰ ق.ظ مشاهده: ۴۰۹ بار
ایموجی های جدید در به روزرسانی گوشی Galaxy S9

ایموجی های جدید در به روزرسانی گوشی Galaxy S9

آخرین به روزرسانی  Galaxy S9 قابلیت های جدیدی را با خود آورده که با سری S10 معرفی شده بود. به روزرسانی ماه جولای با شماره ورژن G96*FXXU6CSG8 برای Galaxy S9 و S9+ در آلمان منتشر شد و گزینه های شخصی سازی بیشتری برای ایموجی های جدید واقعیت افزوده و پشتیبانی از ادامه ی پیام در حین تماس را با خود به ارمغان آورد. 
تبادل پیام در حین تماس یک قابلیت جذاب است که به وسیله ی آن می توان تماس ها را پاسخ داد و پیام های جدید را بر روی یک تبلت که با حساب کاربری تلفن همراه وارد آن شده اید، چک کنید. از آنجا که این قابلیت از WiFi و دیتا استفاده می کند، لازم نیست نگران شارژ خط خود باشید. این قابلیت در Connections و در تنظیمات وجود دارد. 
Galaxy S9 هم مثل  S10 گزینه های شخصی سازی زیادی برای ایموجی های واقعیت افزوده دارد. شما می توانید به تلفنتان بگویید که کودک هستید. می توانید عکس خود را به ایموجی تبدیل کنید. رابط کاربری نیز به روزرسانی شده است. 

ایموجی های جدید
دارندگان Galaxy S9 و S9+ در آلمان می تواند نرم افزار 533 مگابایتی را به صورت مستیم دریافت کند. تنظیمات گوشی را باز کنید و   Software update را انتخاب کنید، بروی گزینه ی Download and install ضربه بزنید.. 
به نظر می رسد فعلاً این به روزرسانی برای سایر کشورها منتشر نشده است. این ویژگی ها باید به نوت 9 هم اضافه شود  اما از آنجا که به روزرسانی جولای شامل ویژگی ها نبود، انتظار می رود با به روزرسانی آگوست دارندگان نوت 9 هم از این قابلیت ها بهره مند شوند. 

ایموجی های جدید

پاك كردن تاريخچه گوگل در گوشی

نظر خودتان را ارسال کنید