noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

ایرپاد سامسونگ یا سامسونگ گلکسی بادز با رنگ مشکی و باتری مخصوص دیده شدند

نویسنده: gsmarena.com ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۳:۰۶ ب.ظ مشاهده: ۷۴۹ بار
ایرپاد سامسونگ یا سامسونگ گلکسی بادز با رنگ مشکی و باتری مخصوص دیده شدند

ایرپاد سامسونگ یا سامسونگ گلکسی بادز با رنگ مشکی و باتری مخصوص

ایرپاد سامسونگ یا سامسونگ گلکسی بادز : در سال های اخیر سامسونگ همیشه برترین پرچمداران خود را همراه با هدفون های خاص و تازه معرفی نموده و گوشی پرچمدار Galaxy S10 از این قضیه مستثنا نبوده. البته این شرکت قصد دارد به ازای هدفون های تازه ی AKG از هدفون های بیسیم و پیشرفته ی گلکسی بادز در کنار S10 رونمایی نماید. 
این هدفون ها قابلیت پشتیبانی از شارژ بیسیم را داشته که بر اساس اخبار ضد و نقیض می توان آنها را توسط Galaxy S10 با استفاده از ویژگی شارژ معکوس شارژ نمود. البته باید گفت که آن ها نیازی مبرم به این ویژگی داشته زیرا باتری آن ها تنها 58 میلی آمپر و باتری کیس آنها نیز 252 میلی آمپر می باشد. این میزان نسبت به میزان باتری هدفون های IconX 2018 با باتری داخلی 82 و کیس 340 میلی آمپر بسیار پایین تر می باشد. 
البته هدفون های IconX 2018 به دلیل میزان باتری خود مشهور نبودند. میزان پایین تر باتری گلکسی بادز به معنای کارایی پایین تر نبوده زیرا نرم افزار تعبیه شده در آن ها بسیار پیشرفته بوده و میزان مصرف باتری را به حداقل رسانده و حتی بدون نیاز به گوشی می توانید به مکالمه پرداخته و از گوش دادن به موسیقی لذت ببرید. 
 
galaxy-buds-leak-1

ایرپاد سامسونگ یا سامسونگ گلکسی بادز ایرپاد سامسونگ یا سامسونگ گلکسی بادز می تواند مدتی طولانی تر نسبت به IconX کارکرده و دارای حافظه ای 8 گیگابایتی بوده که دو برابر IconX امکان ذخیره ی فایل های موسیقی را فراهم ساخته و می توان بیش از 2.000 فایل موسیقی را در آن ذخیره نمود. بلوتوث قرار گرفته در گلکسی بادز 5 بوده و در برابر آب و غبار با داشتن IPX2 کاملا مقاوم می باشد. 
سامسونگ قصد دارد گلکسی بادز را در کنار گوشی Galaxy S10 و به صورت رایگان در برخی بازارها پیش فروش کند. تاریخ فروش آزاد آن ها نیز پس از 8 مارس اعلام شده. 

نظر خودتان را ارسال کنید