noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

ایربادز نوت 10 با پورت USB Type-C و قابلیت حذف صداهای زائد

نویسنده: sammobile.com ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۷ ب.ظ مشاهده: ۳۷۴ بار
ایربادز نوت 10 با پورت USB Type-C و قابلیت حذف صداهای زائد

ایربادز نوت 10 با پورت USB Type-C و قابلیت حذف صداهای زائد

همانطور که همه ی شما می دانید، نوت 10 فاقد جک هدفون 3.5 میلی متری است و دانگل مبدل نیز درون بسته بندی وجود ندارد. در عوض، ایربادز نوت 10 با پورت USB Type-C درون جعبه قرار داده شده که از قابلیت حذف صداهای زائد برخوردار است.

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10
وجود جک هدفون 3.5 میلی متری در گوشی از اهمیت خاصی برخوردار است و همه ی ما می دانیم که نبود آن گاهی می تواند آزاردهنده باشد. داشتن تنها یک ورودی برای شارژر و هدفون زیاد خوشایند نیست. به هر روی، استفاده از پورت USB Type-C برای انتقال صدا مزیت هایی هم دارد.
قابلیت حذف صداهای زائد نمی تواند تنها با جک هدفون 3.5 میلی متری محقق شود. این فناوری از میکروفون هایی برای تشخیص صداهای محیط، میدان صدا و فرکانس  استفاده می کند و موج 180 درجه ای برای جلوگیری از ورود صداهای اضافی ایجاد می کند. بر خلاف قابلیت حذف صدای زائد منفعل، روش فعال به نیرویی احتیاج دارد که از طریق ورودی 3.5 میلی متری تامین نمی شود. 

ایربادز نوت 10 با پورت usb type c
ایربادز نوت 10 با پورت usb type c
حذف جک 3.5 میلی متری معایب و مزایایی دارد، اما حذف صداهای زائد می تواند توجیه بهتری نسبت به باتری بزرگتر و بازخورد لمسی بهتر باشد. سامسونگ با قرار دادن ایربادز مذکور درون جعبه این شانس را دارد که مزایای صدای دریافتی از طریق USB Type-C  را به مشتریانش نشان دهد. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید