noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

اپیک گیمز قصد دارد با ارائه ی فروشگاه برنامه با گوگل و اپل رقابت کند

نویسنده: techspot.com ۱۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۶ ب.ظ مشاهده: ۳۵۴ بار
اپیک گیمز قصد دارد با ارائه ی فروشگاه برنامه با گوگل و اپل رقابت کند

اپیک گیمز

اپیک گیمز اخیرا فروشگاه برنامه ای تحت عنوان Epic Games Store مخصوص استفاده در Mac و ویندوز ارائه نموده. هم اکنون استفاده از این برنامه رو به افزایش است اما این شرکت اعلام کرده که تازه اول کار است. در نشریه Wall Street Journal خبری توجه بسیاری را جلب نموده که در آن آمده اپیک گیمز فروش بازی های اندرویدی را در سال 2019 آغاز خواهد کرد. این ادعا به تنهایی می تواند بسیار جسورانه باشد ، اما این شرکت قصد دارد در آینده ای نزدیک فروش بازی های کامپیوتری را نیز به فروشگاه دیجیتال خود اضافه کند. 
شرکت های گوگل و اپل هر کدام از هر فروش که توسط برنامه های آن ها صورت می گیرد ، 30 درصد آن را به عنوان کمیسیون کسر می کنند. اما برنامه ی شرکت Epic فقط 12 درصد را کسر می نماید و 88 درصد را به شرکت تولید کننده می دهد. شرکت Epic حتی در زمان ارائه شدن بازی Fortnite ، گوگل را دور زد و با سامسونگ قراردادی کوتاه مدت بست و از فروش بازی خود توانست مبلغی هنگفت را بدست آورد. 
در تحقیقی که Visible Alpha انجام داده ، گوگل و اپل توانسته اند 5 درصد از میزان سود شرکت خود را از طریق فروش برنامه ها در استارت آپ های خود بدست آورند. بسیاری باور دارند با رشد فروشگاه اپیک گیمز میزان کمیسیون انی شرکت ها به صورت چشمگیری کاهش خواهد یافت. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید